Urodzeni 16.06-5.07.2019

- opublikowano: 16-07-2019

Kacper Piskurowicz 16.06.2019,
Wojciech Sulwiński 28.06.2019,
Karolina Szałabska 1.06.2019,
Jan Matera 3.06.2019,
Klaudiusz Tomasik 3.07.2019,
Wiktor Czarnecki 4.07.2019,
Bruno Bałasz 4.07.2019,
Zofia Kawałko 5.07.2019,
Dominik Włodarczyk 5.07.2019.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI



Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin