Policyjny festyn – Stop wypadkom – bezpieczne wakacje

- opublikowano: 02-07-2019

Centrum bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Wrocławia oraz Komenda Powiatowa Policji w Oławie zapraszają mieszkańców Oławy na festyn z okazji 100-lecia powstania Policji Państwowej.

17.07.2019 br. o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Oławy do udziału w festynie z okazji 100-lecia powstania Policji Państwowej organizowanym na oławskim Rynku, przez Centrum Popularyzacji Ruchu Drogowego we Wrocławiu wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Oławie. W programie festynu przewidziane są konkursy dla wszystkich grup wiekowych z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa, np. młody rowerzysta, sprawdzian ze znajomości znaków i sygnałów drogowych, ratownictwo drogowe i medyczne, bezpieczeństwo nad wodą, ogólna wiedza o Policji, dlaczego quady i drony mogą być niebezpieczne, oraz wiele innych ciekawych informacji związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i nie tylko.

Dla wszystkich uczestników zabaw konkursowych przewidziano upominki w postaci poradników, odblasków, kolorowanek dla dzieci o znakach drogowych i inne niespodzianki.
v Jednym z konkursów, którego rozstrzygnięcie nastąpi podczas festynu ok. godz. 13.45 jest konkurs na najlepsze hasło związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. W konkursie może wziąć udział każdy, kto przyniesie ze sobą kupon konkursowy, który można pobrać ->tutaj<-

źródło: KPP Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Policyjny festyn – Stop wypadkom – bezpieczne wakacje

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin