Pod naszym patronatem: Dni Koguta 2019 | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaAkcja odkomarzania na terenie miasta Oława

- opublikowano: 11-06-2019

Akcja odkomarzania na terenie miasta Oława prowadzona jest co roku. Już od początku wiosny zwalczane są larwy komarów w większych zbiornikach wody stojącej. Na przełomie maja i czerwca zostały przeprowadzone opryski metodą naziemną w parku i na terenach zielonych.

Dziś zabiegi zwalczania komarów zamgławiaczem termicznym prowadzone będą w okolicach osiedli mieszkaniowych przylegających do rzeki Odry. W następnej kolejności odkomarzaniem tę metodą zostaną objęte pozostałe obszary miasta.

źródło: UM Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 11. )
19-06-2019 ~ insekt ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Podobno tych z dobrej zmiany i tych co ich popierają komary nie dziergają?
Jak oni to robią?
19-06-2019 ~ do Mieszkańca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
cieszyłbym się gdybym mógł wieczorem wyjść z domu
widzisz ja po prostu nie jestem fanatykiem dojnej zmiany i mi nie wystarczy, żeby dobry pan rzucił ochłap w stylu 500 zł skoro sam pobiera kilkanaście razy więcej z moich podatków
18-06-2019 ~ Mieszkaniec ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A to brak urody u kobiety, a to za ciepło, a to za zimno, a to za mało kamarów, a to za dużo i tak w nieskończoność... Niektórzy tylko lubią krytykować. Dajcie spokój, cieszcie się piękną pogodą i latem.
18-06-2019 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Odezwały się demony przeszłości, dalej te skojarzenia z postkomuną, z komunistyczna propagandą a świat idzie do przodu.
18-06-2019 ~ Do rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A co nas obchodza dlugi gminy,my placimy caly czas podatki !A oni pobieraja wyplate.Oczekujemy konkretnych dzialan!Skoro zgodzil sie byc komisarzem .to niech spelnia swoje obowiazki w kazdym zakresie .nie tylko dlugi ale terazniejsze potrzeby mieszkancow gminy.
18-06-2019 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
...i tu pełna zgoda, im się te pieniądze po prostu należały!
16-06-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Kownacki ze swoją mafią rozkradli budżet i tak zadłużyli gminę, że na nic nie ma pieniędzy. Komisarz musi najpierw pospłacać długi Kownackiego, jak np. ESV Siechnice, odbudować budżet i dopiero wtedy może realizować potrzeby gminy.

Pieprzenie, że „Komisarz będzie dbał o interesy rządu i jego budżet a nie o nas”, jest czystą komunistyczną załganą propagandą, bo rząd PiS udowodnił już po stokroć, że interesy tego rządu są tożsame z interesami społeczeństwa. To jest rząd, który służy społeczeństwu, a nie różnym mafiom i zagranicznym koncernom, jak to robiły rządy PO/PSL/SLD.

14-06-2019 ~ Marcel ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie wójt tylko komisarz rządowy, którego żeście sami wybrali głosując na zawieszonego Kownackiego - no to macie co żeście chcieli. Komisarz będzie dbał o interesy rządu i jego budżet anie o was...
13-06-2019 ~ Karoling ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Wójt ma to głeboko w poważaniu. Piszcie do Komisarza Pisu :* :*
13-06-2019 ~ do gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
snem niespokojnym !! !
12-06-2019 ~ gosc ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A Wójt śpi !! !!

OSI - OLAWA.INFO - Akcja odkomarzania na terenie miasta Oława

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin