Policjanci zatrzymali z narkotykami 25-letniego oławianina

- opublikowano: 18-04-2019

Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez oławskich policjantów, a podejrzanemu o przestępstwo narkotykowe. Wpadł w ręce funkcjonariuszy pionu kryminalnego przeszukujących garaż, w związku z prowadzonymi czynnościami służbowymi. Przy zatrzymanym policjanci ujawnili 25 gramów amfetaminy i 5 gramów marihuany. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę, tj, 14 kwietnia policjanci wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Oławie realizowali czynności służbowe związane z zabezpieczeniem mienia pochodzącego z włamań i kradzieży. W garażu, w którym dokonywali przeszukania i zabezpieczenia mienia natknęli się na mężczyznę, który jak się później okazało posiadał przy sobie 25 gramów amfetaminy i 5 gramów marihuany. Z tej ilości narkotyków można było uzyskać około 250 porcji handlowych amfetaminy i ponad 30 porcji marihuany. Zatrzymany z narkotykami mężczyzna, to 25-letni mieszkaniec Oławy, został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna w trakcie przesłuchaniu przyznał się do posiadania środków odurzających, co jest sprzeczne z ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii.

Za popełnione przestępstwo podejrzanemu może grozić może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy KPP w Oławie
Podinsp. Alicja Jędo

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
22-04-2019 ~ K.maramorosz ( gość OSI) zgłoś naruszenie
hahah :P

OSI - OLAWA.INFO - Policjanci zatrzymali z narkotykami 25-letniego oławianina

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin