Pod naszym patronatem: Oławska Majówka 2019 | Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach | Dni Jelcza-Laskowic 2019
reklama



Urodzeni 19-30.01.2019

- opublikowano: 05-02-2019

Antoni Franciszek Krawczyk 19.01.2019,
Lena Emilia Golisz 20.01.2019,
Zofia Antonina Frączek 20.01.2019,
Martyna Anna Niemczyńska 22.01.2019,
Ksawery Dzioba 23.01.2019,
Wojciech Jan Lodziński 24.01.2019,
Kacper Petrynik 25.01.2019,
Karol Chojecki 27.01.2019,
Zofia Helena Moska 27.01.2019,
Szymon Porębski 28.01.2019,
Daniel Yaroschuk 29.01.2019,
Jakub Michał Markiewicz 30.01.2019.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI





Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin