Pod naszym patronatem: Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklama



Urodzeni 5-27.12.2018

- opublikowano: 02-01-2019

Daniel Dumenko 5.12.2018,
Lena Katarzyna Biaduń 6.12.2018,
Wojciech Ciurko 8.12.2018,
Blanka Auguścik 10.12.2018,
Aleksandra Kwiatkowska 10.12.2018,
Magdalena Wieczorkiewicz 12.12.2018,
Barbara Kucharczyk 13.12.2018,
Witold Urzędowski 14.12.2018,
Hubert Odorczyk 15.12.2018,
Julia Maria Bendyk 16.12.2018,
Aleksander Lewandowski 16.12.2018,
Michał Bartunek 17.12.2018,
Eryk Jan Witek 17.12.2018,
Lena Nowik 18.12.2018,
Maja Łucja Machała 19.12.2018,
Piotr Jan Szczepuła 22.12.2018,
Zuzanna Augustyniak 24.12.2018,
Eryk Mikołaj Gawryluk 27.12.2018.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI



Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin