Oławska Zjednoczona Prawica przedstawiła swoich kandydatów

- opublikowano: 22-09-2018

W dniu 22 września Komitet Wyborczy Wyborców Oławska Zjednoczona Prawica przedstawił cześć swoich kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Oławie i na stanowisko burmistrza Oławy. Na to ostatnie stanowisko będzie kandydował Bartosz Gawlas, z zawodu prawnik, a na radnych: Mieczysław Koprowski, Paweł Rojek, Jakub Rutkowski, Karol Zalewski. Kandydaci w skrócie przedstawili siebie oraz program wyborczy. Wymieniono tu kilka punktów dotyczących m.in. problemów komunikacyjnych, co wiąże się z koniecznością poprawy jakości przewozów pasażerów komunikacją miejską, konieczność postawienia na transport rowerowy mieszkańców, konieczność dokończenia rozpoczętych inwestycji miejskich. Niezbędne, jako to zostało określone także, mają być inwestycje w infrastrukturę sportową, rewitalizacja centrum miasta ze wskazaniem na Skwer św. Rocha i okoliczne parki, zmiana sposobu funkcjonowania Straży Miejskiej, obniżenie lokalnych podatków, budowa żłobka na os. Sobieskiego. Szczegółowy program jednak zostanie przedstawiony podczas planowanej, w najbliższym terminie, konwencji.

KWW Oławska Zjednoczona Prawica, to głównie młodzi mieszkańcy Oławy którzy, powstali z połączenia KWW Inicjatywa Oława, KWW Nowa Lepsza Oława, Kukiz 15, Kongres Nowej Prawicy. Spotkanie prowadził Marcin Turek, który przedstawił kandydatów, jako osoby mające już doświadczenie w wyborach samorządowych. Poinformował także o planowanej debacie, na którą to już wstępną zgodę wyraziły pozostałe komitety. Ze słów prowadzącego wynikało, że jedynie komitet Platformy Obywatelskiej nie udzielił odpowiedzi, co do ewentualnego w niej udziału.

D.S.

zwiń pole komentarza
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 54. )
30-09-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Broń Boże Oławę przed: PiS, PełO, przemalowanym PSL..
28-09-2018 ~ Stara panna z nadwagą i kotami i psami ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Stare panny z nadwagą jak ja mają poczucie humoru i marzenia które są abstrakcyjne.
27-09-2018 ~ Diana ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Diana to co najwyżej może ustrzelić muchę w kiblu ;)
27-09-2018 ~ do Zofii Cz ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak prawie trzydzieści to dla ciebie kilka
27-09-2018 ~ ligia ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Diana odstrzeli jelenie :)
27-09-2018 ~ Zofia Cz ( gość OSI) zgłoś naruszenie
a ja się pytam co ktoś kto kilka lat mieszka może wiedzieć o Oławie ?
27-09-2018 ~ do Patriotka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Boże chroń Oławę przed psycholami i przed PISem !! !
27-09-2018 ~ Lubię Matkę Teresę z Kalkuty ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie zagłosuję na tą panią nigdy w życiu.
27-09-2018 ~ Patriotka. ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Boże chroń Oławę w wyborach do samorządu przed BBS, PO,PSL, Nowoczesną i Zjednoczoną Prawicą &&&
Bo jeżeli te ugrupowania wejdą do Rady Miasta to Oława będzie zaściankiem Bangladeszu !! !
27-09-2018 ~ ola ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pani na burą mistrzynię i starzy kwa kwacze :)
27-09-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Zauważyłem, że w wyborach kandydują klany rodzinne: ojciec i syn, ojciec i córka w PiS, ojciec i córka, matka i syn w PO. No i te wędrowniczki są w każdym ugrupowaniu.
Kupowanie głosów na 3 Maja w sklepie już zaczęło się...
27-09-2018 ~ Olaviak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A mi się wydaje, że nam potrzebni są ludzie twardzi, wierni poglądom, honorem i z kręgosłupem moralnym a nie chorągiewki przechodzące co chwilę z partii do partii która ma koryto akurat. Prawda co niektórzy kandydaci?
26-09-2018 ~ do Rolf ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Drogi Rolfie, na szczęście ludzie mają swój rozum i zagłosują wedle swojego uznania więc się trochę uspokój bo CI pikawa padnie.
26-09-2018 ~ Do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Znowu zapomniałeś tabletek?
26-09-2018 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pytajcie kandydatów na spotkaniach z wyborcami, jak chcą rozwalić lokalną postkomunistyczną sitwę, zlikwidować korupcję i rozkradanie majątku publicznego. To powinno być głównym kryterium tych wyborów.

Nie trzeba nam w samorządach ani zawodowych politologów ani prawników. Potrzeba dobrych i UCZCIWYCH gospodarzy, którzy przede wszystkim rozwalą lokalną mafię i odsuną ją od władzy. Jeśli mówić przy tym o ugrupowaniach, czyli komitetach wyborczych, to jedynym ugrupowaniem, które potrafi rozwalić lokalną sitwę i rządzić uczciwie, jest PiS. Pokazał to już na szczeblu rządowym. Wszyscy inni są umoczeni w lokalnej sitwie po same uszy, niestety również niektórzy PiS-owcy, z Brezdeniem na czele i to jest dylemat.
26-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ale co nas to wyborców interesuje , czy ktoś rozmawiał na temat czy mają bardziej poglądy prawicowe, czy lewicowe. Dla mnie najważniejsze jest aby byli apolityczni i nie wywodzili się z żadnych partii ani ugrupowań. Na pewno jeżeli będą podzielali poglądy takie jak ma obecnie PIS chodz nie jest on partią prawicową to nic z tego nie wyniknie! Moim zdaniem nie należy dopuścić aby miastem zawładnęły macki dobrej zmiany i basta! Nie chciałbym też jak to pisze jedno z ugrupowań a politycznych jest odnowiona , śmiech na sali .Dlatego czekam na konferencje albo jakieś spotkanie przedwyborcze a gwarantuje ,że ludzi przyjdzie mnóstwo i to z pytaniami. Mam nadzieje że w przeciwieństwie do partii u władzy będzie można zadawać pytania!Mam też nadzieję , że jako ugrupowanie apolityczne nie wystraszyli się licznych wypowiedzi ,ze teraz środki na problemy lokalne będzie zatwierdzał PREMIER , dobrej zmiany! Że nie podzielą Oławian na połoweę tych lepszych i gorszych dlatego czekamy na zapowiedz debaty!
26-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Rozmawiałem z kandydatem na burmistrza i z kilkoma innymi panami z tego komitetu i ich poglądy można określić jako prawicowe. Nie jest to oczywiście żadna skrajna prawica (jak np: Ruch Narodowy), ale poglądy mają bardziej prawicowe niż lewicowe. Taka rozsądna prawica tak bym to nazwa, czyli obniżanie podatków, promowanie lokalnych produktów i przedsiębiorców, praca na rzecz zrównoważonego budżetu miasta, a nie jakaś walka z uchodźcami, czy inne skrajne nacjonalizmy.
26-09-2018 ~ Inzynier ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Won z PO ! Won z Nowoczesną i komunistami pełzają do koryta najpierw do szkoły a potem brać się za politykę ! bo przez Was nie będzie piniędzy jak mówil Rostowski "nie ma piniędzy" co amnezja komuniści !! !
26-09-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Absolutnie nie PIS, dość rozkradania i rozdawnictwa i samorządów wam nie oddamy o wasze nie doczekanie! PIS nie rządził w Oławie i teraz też nie będzie !! !! Dlatego poprę każdego byleby nie z PIS !! !
26-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
LOLEK ten biały proszę to się nie wciąga nosem , tylko otworem w dolnej części ciała, będziesz miał pełny odlot w około ratusza, kup sobie hulajnogę żebyś zadyszki nie dostał.
:P
26-09-2018 ~ do LOLEK ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ty już odstaw te "proszki".
26-09-2018 ~ LOLEK ( gość OSI) zgłoś naruszenie

Oławska zjednoczona prawica nie ma nic wspólnego z PRAWICĄ tam są ludzie o poglądach od lewa do prawa oraz kosmici
26-09-2018 ~ Kazia ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Tylko PIS uratuje Oławę z marazmu i dna w jakie popadła za rządów BBS - PO !! !!
26-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jasne trzeba zmiany, dobrej zmiany ale nie oznacza to ,że dobrą zmianą jest PIS !! !
25-09-2018 ~ olavia ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Trzeba odciąć ryje od koryta.
Obserwuję to towarzystwo wzajemnej adoracji od jakiegoś czasu i nasuwa mi się ten wniosek.
Jest tyle osób wykształconych, inteligentnych, postawmy na nich !! !!
Ciągle ci sami gumisie kiwający głowami.
Najwyższa pora na zmiany !! !! !
25-09-2018 ~ ZWIS ( gość OSI) zgłoś naruszenie
cytaty ze strony stowarzyszenia .
Raz był WIS potem Pis .
To chyba nie na tego konia stawiano. Z tego będzie tylko chyba zwis:
5 lipca 2018r
„Właściwie powinniśmy współpracować z PiS i razem z PiS wyłonić odpowiednich kandydatów, jednak oławska struktura PiS ma z prawdziwym PiS niewiele wspólnego. Oławski PiS Brezdenia, bo to on stoi na czele tej struktury, jest od dawna na usługach lokalnej sitwy i nic nie wskazuje na to, żeby miało się coś zmienić.
Dlatego musimy postawić na inną siłę polityczną popierającą „dobrą zmianę” i mającą swoje struktury na Ziemi Oławskiej, niezależne od lokalnego układu władzy. Taką siłą jest WiS.
WiS jest partią Zjednoczonej Prawicy ściśle współpracującą PiS i mającą bardzo podobny program. „

23 wrzesnia 2018r
„Jedyną alternatywą dla rządzącej Oławą, powiatem i gminami POstkomunistycznej sitwy, jest tylko i wyłącznie PiS. Tylko PiS jest w stanie rozwalić ten układ, bo zrobił to już bardzo skutecznie na szczeblu rządowym. Nie przejmujcie się tym, że na lokalnych listach PiS są nazwiska osób, które dotychczas wysługiwały się lokalnej sitwie, jak Brezdeń, Kulesza itp.”.
24-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Chciałbym definitywnie zaznaczyć iż moje wcześniejsze wypowiedzi w w/w temacie nie miały i nie mają charakteru pomówień! Nie mam też zamiaru kogokolwiek urazić czy obrazić a już na pewno nie mam zamiaru przedstawiać lub pomówić kandydatów z Oławskiej zjednoczonej Prawicy!
Jeżeli ktoś poczuł się obrażony itd to PRZEPRASZAM !! ! Emocje i wątpliwości nieraz biorą górę , a zwłaszcza teraz w okresie przedwyborczym. Też jestem za zmianami w naszym mieście jak większość Oławian . Z wielką przyjemnością przyjdę jeżeli będzie to możliwe na waszą debatę z różnymi komitetami wyborczymi, którą zapowiadacie. Zwłaszcza po to aby rozwiane zostały wątpliwości moje i moich znajomych. Myślę że jako mieszkańcy będziemy mogli wam i nie tylko wam zadać szereg pytań! Dlatego życzę wszystkim kandydatom z waszej listy cóż sukcesu i powodzenia. Nie piszę to pod presją anonimowości itd. Na koniec jeszcze raz PRZEPRASZAM i myślę iż przed wyborami znajdzie się okazja na tą debatę jak zapewniacie i będziemy mogli wspólnie wysłuchać waszego programu wyborczego i innych również Pozdrawiam Oławiak
24-09-2018 ~ do oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Twoje dziwne sugestie zaczynają przybierać formę pomówień a ich celem jest przedstawienie w złym świetle kandydatów. Jeśli masz coś konkretnego na myśli to lepiej powiedz. Jeśli nie to radzę uważać. To, że piszesz anonimowo nie znaczy, że jesteś nieuchwytny/a.
24-09-2018 ~ Do Oławiaka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
I dalej opowiadasz bzdury, nie stowarzyszeniem a ruchem, nie mniejsze pieniądze tylko wcale nie dostaje pieniędzy z tytułu subwencji.
Ale myślę, że chętnie wszyscy się dowiemy od kogo są zależni, bo pytałem jednego z panów i on najpierw się zaśmiał a następnie zapytał czy chociaż ktoś się pod tymi bzdurami podpisał?
24-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie łapcie mnie za słówka doskonale wiem że kukiz 15 nie jest partią polityczną tylko STOWARZYSZENIEM, dlatego nadal dostaje mniejsze pieniążki od Państwa. Gdyby był byłby prawdopodobnie trzecią partią jeśli chodzi o dofinansowania. Cóż reszta niech pozostanie słodką tajemnicą. Prędzej czy póżniej wyjdzie szydło z worka
24-09-2018 ~ Do Oławiaka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie ma czegoś takiego jak "partia Kukiz'15" więc ciężko żeby wystawiła swoich kandydatów. Słucham zatem od kogo są zależni członkowie KWW Oławska Zjednoczona Prawica 2018?
24-09-2018 ~ do oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem. Tacy jak ty, nie douczyli się jak widać w szkole a później snują durnowate teorie spiskowe. Wyraźnie jest napisane, że KWW Oławska Zjednoczona Prawica 2018 powstał z połączenie Inicjatywy Oława, Nowej Lepszej Oławy , Kukiz 15 i KNP. Jest to jak wyraźnie widać koalicja kilku ugrupowań. Taką koalicję w poprzednich wyborach miał PIS a teraz także PO !! ! NAUCH SIĘ ROZUMIEĆ TO CO CZYTASZ !! ! Czy coś jeszcze jest dla Ciebie niezrozumiałego ? !! ! Nie wiem czy członkowie komitetu czytają to forum ale może któryś za Panów wyjaśni wątpliwośći tych którzy nie potrafią zrozumieć prostych spraw.
24-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie nie mam żadnych problemów emocjonalnych. Dlaczego zadaję ciągle pytania?Cóż ci co siedzą długi czas w polityce i nie tylko tej samorządowej z łatwością odpowiedzą sobie na pytania. Pozostali cóż , poczekacie zobaczycie . Czy nowa frakcja jest zupełnie a polityczna i od nikogo niezależna ? To kolejne pytanie , na które tylko nie liczni piszący tu znają odpowiedz. OK!, niech tak pozostanie . Ja wiem swoje , przekonacie się niebawem już za miesiąc. Czy partia Kornela ma mało sympatyków i zwolenników, czy partia Kukiz 15 nagle nie wysunęła swoich kandydatów i nie zarejestrowała swojego komitetu popierając swoich kandydatów też was nie dziwi -ok! Przekonacie się w wyborach , niech pozostanie jak wyborca lokalny tak chce i basta!Wszystkim życzę powodzenia i zróbmy wszystko my Oławianie aby stanowczo nie wygrali ci najlepsi czyli aby PIS! przegrał z kretesem pójdzmy po prostu na wybory !! !
24-09-2018 ~ Don Pedro ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ula , z kim albo czym twoja kandydatka rządziła, bo o ile pamiętam to w naszym mieście tylko i wyłącznie burmistrz może rządzić, bo to on odpowiada głową za nasze miasto. Jak tyle zrobiła , to kiedy miała czas na pracę zawodową, ou, to tak jak Kwiatkowska w serialu 40-latek ,,żadnej pracy się nie boi", tyle zawodów w jednych rękach , bo i malarka powierzchni płaskich, elektryczka, kosiareczka, monterka ławeczek , naprawiaczka chodniczków no i jeszcze broniła niezawisłości sądów , no cóż , robi wrażenie a tylko na takich jak ty jak Ula. Śmiechu warte!
.....pasy na ulicach pomalowała,oświetlenie,wały pokosiła,ławeczkę postawiła,znaki drogowe ustawiła,ścieżki rowerowe buduje,chodnik naprawiła,sądy broniła- no to burmistrz nas zrobił w konia , chwalił się w 3S, że to on zrobił a to nasza ,,mróweczka" zrobiła- oj nie ładnie.
Ula, taka krótka lekcja pokory; wszyscy wiemy, że pasy w mieście trzeba malować np. na wiosnę , pani przewodnicząca czy radny pyta ;panie burmistrzu kiedy będą malowane pasy a burmistrz odpowiada już została ogłoszony przetarg , no pasy są pomalowane i tak ze wszystkim, tyle w temacie. :D :* :O
24-09-2018 ~ Do ULA ( gość OSI) zgłoś naruszenie
To faktycznie musi być bardzo skromna osoba skoro nie używa inżyniera przy podpisie. Tym bardziej uważam, że marnuje się w polityce. Ula spokojnie, kto tu mówił o "łopacie"?. W firmach są różne stanowiska w tym także kierownicze !! !.
23-09-2018 ~ Ula ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ta pani uczęszczała na politechnike sama nawet informowała nie używa przy podpisie inz.ze względu na skromność bo po co i ma iść do łopaty! a za przewodnicząca rady dostaje tylko około 2000 tys za m-c to tak dużo zobacz BIP Olawa !! !!
23-09-2018 ~ Do ULA ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ty Ula, to skoro ta kandydatka taka pracowita to mój znajomy szuka osób do firmy zajmującej się koszeniem traw, mogę dać namiary. Drugi z kolei szuka do firmy brukarskiej. Płacą zdecydowanie lepiej niż w RM. Co będzie się marnowała kobieta na państwowej posadzie i w dodatku nikt jej tam nie docenia bidulki. Poważnie mówię. Daj znać to podam namiary.
23-09-2018 ~ do Uli ( gość OSI) zgłoś naruszenie
dokładnie "tymi ręcoma" to zrobiła, sama, bo Ania w tym czasie pstrykała jej fotki
23-09-2018 ~ Ula ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Don Pedro!ta kandydatka ma już doświadczenie w rzadzeniu bo była 4 lata przewodnicząca i wejdź na jej stronę Facebooku i zobaczysz jak dużo zrobiła np.pasy na ulicach pomalowała,oświetlenie,wały pokosiła,ławeczkę postawiła,znaki drogowe ustawiła,ścieżki rowerowe buduje,chodnik naprawiła,sądy broniła i jeszcze wam mało!
23-09-2018 ~ Don Pedro ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ula, chyba nie mówisz tego poważnie, przecież ta twoja kandydatka z PO była w koalicji z BBS , więc nie ma najmniejszych szans , PiS też był w koalicji więc nowe rozdanie jest nieuniknione. Ciekawe czym sie pochwali twoja kandydata co zrobiła przez 4 lata z własnej inicjatywy? :D

Głosuję na anty partyjną Oławską Zjednoczoną Prawice
23-09-2018 ~ Ktośka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
WON z PiSem!
Zjednoczona prawica to nie moja bajka, ale po stokroć wolę ich niż wszystko co choćby stało obok PiSu.
WON z DOJNĄ ZMIANĄ !! !! !

23-09-2018 ~ wyborca lokalny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oławiak dlaczego ciągle zadajesz pytania - dlaczego (?), masz jakieś problemy emocjonalne czy nie masz określonej świadomości politycznej? Partia Kornela Morawieckiego nie zarejestrowała KW w Oławie, po co , komu to potrzebne a niby z kim miałaby utworzyć , są w Oławie jacyś członkowie czy chociaż sympatycy(?),zresztą co to za wielka partia?
KW pod nazwą Oławska Zjednoczona Prawica 2018 , nie ma nic z wspólnego z partyjniactwem.To tyle w temacie ! :*
23-09-2018 ~ wyborca lokalny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oławiak dlaczego ciągle zadajesz pytania - dlaczego (?), masz jakieś problemy emocjonalne czy nie masz określonej świadomości politycznej? Partia Kornela Morawieckiego nie zarejestrowała KW w Oławie, po co , komu to potrzebne a niby z kim miałaby utworzyć , są w Oławie jacyś członkowie czy chociaż sympatycy(?),zresztą co to za wielka partia?
KW pod nazwą Oławska Zjednoczona Prawica 2018 , nie ma nic z wspólnego z partyjniactwem.To tyle w temacie ! :*
23-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ja powiem tak! Dziwnym zbiegiem okoliczności partia KORNELA MORAWIECKIEGO ,nie zarejestrowała komitetu wyborczego w Oławie ?, jak myślicie dlaczego po wiadomości odsyłam na stronę główną partii. Kukiz 15 , tez nie wystawił, tylko popiera Oławską Zjednoczoną Prawicę , dlaczego? Mają ich poparcie, dlaczego? Trochę dziwny ten komitet wyborczy , cóż moim zdaniem szanse na burmistrza wasz kandydat ma niewielkie jak , myślicie dlaczego? Pis nigdy nie rządził u nas i mam nadzieje ,że nie będzie , to najgorsze zło! Polityczna układanka samorządowa powoli zaczyna wypełniać się klockami , wystarczy trochę pomyśleć! Jest jeden kandydat , który?. Mała podpowiedz , kto szykuje się ponownie na wybory za rok i dwa lata z naszego regionu?. To tyle w temacie
23-09-2018 ~ Ula ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dość tego jazgotu mamy już na burmistrza młoda kandydatkę z PO i Nowoczesnej,jest to miła i grzeczna p. Magda Ziolkowska,która potrafi rozwiązać wszystkie wasze problemy!
23-09-2018 ~ do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Zamilcz człeku, wreszcie kiedy sobie uzmysłowisz , że twój cały PIS, to już po ptakach nie tylko w wyborach samorządowych! To dobrze ze zabiorą wam głosy w samorządzie , wam nie można dać żadnej władzy o czym przekonali się POLACY ci Gorszego sortu !! !Zapomnij, raz się wam udało jak ślepej kurze ziarno i to by było na tyle wybory samorządowe to dla was bedzie kolejna porażka nie uda wam sie zepsuć POLSKI, !! !!
23-09-2018 ~ do Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Wiesz co olśniło mnie. TO nie sam PIS dzieli społeceństwo ale robią to tacy ludzie jak TY. Tak swoją drogą to PO powinna CI być bardzo wdzięczna bo skutecznie zrażasz ludzi do PISu. A może robisz to celowo ?
23-09-2018 ~ do Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Człowieku weź rozbieg i walnij baranka w ścianę. O jakiej postkomunie piszesz?. Ludzie młodzi urodzeni w zdecydowanej większości po 80 r. nie mają nic wspólnego z tamtym ustrojem, no chyba że kablowali na kolegę z piaskownicy. Fanatycy powinni mieć zakaz wypowiadania się na forach. Ziejesz tylko nienawiścią i tak jak Twój PIS buntujesz ludzi przeciwko sobie. Twój PIS jest partią szkodliwą dla Polski i Polaków, prowadzi tylko do podziału w narodzie i powinien zostać zdelegalizowany. To PIS dzieli społeczeństwo, szczuje na siebie ludzi i to są dopiero UBECKIE metody !! ! Ale nie dziwię się skoro tylu tam "towarzyszy".
Koniec dyskusji z takimi ludźmi jak Ty.
Do wszystkich forumowiczów apeluję, żeby nie wchodzić w jakiekolwiek dysputy z takim człowiekiem i zwyczajnie ignorować wyssane z palca oszczerstwa i pomówienia oraz dziwne teorie spiskowe.
23-09-2018 ~ pis po jedno zło ( gość OSI) zgłoś naruszenie
PiS to nie prawica, mają bardziej lewicowy program niż SLD, a jakby w Polsce było więcej zwolenników aborcji to pewnie aborcję na życzenie też by obiecali. Dojna zmiana. Jak to były z tymi nagrodami? "Im się należały..."
23-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Niemiec znowu pluje jadem. A czy ktokolwiek z nich mówi, że ma cokolwiek wspólnego z PiS? Rolfowi chyba leki przestają działać, bo pisze, że Brezdeń to lokalna sitwa i jednocześnie namawia żeby na niego głosować. Chory człowiek.
23-09-2018 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ta „Oławska Zjednoczona Prawica” z prawdziwą, rządzącą dziś w Polsce „Zjednoczoną Prawicą” nie ma nic wspólnego. Ta nazwa, to zwykłe werbalne oszustwo mające wprowadzić wyborców w błąd. Prawdziwa „Zjednoczona Prawica” jest oparta na PiS, a tutaj znalazło się wszystko, co jest w opozycji do PiS, czyli czysta, żywa lokalna oławska Postkomunistyczna sitwa. A Turek znowu udaje Greka, co już przerabialiśmy cztery lata temu.

Ten Komitet Wyborczy powstał tylko po to, żeby zabrać głosy PiS-owi i pozostawić lokalną sitwę u władzy. Ich program wyborczy, to pic na wodę i fotomontaż, żadnych konkretów, tylko ogólne hasełka, co to w Oławie kuleje. To wyborcy wiedzą doskonale sami. Program wyborczy powinien przedstawiać konkretne rozwiązania i sposób ich sfinansowania. Ponadto program powinien zawierać sposoby na skuteczną walkę z rozpasaną korupcją i z rozbisurmanionym nepotyzmem, a także sposoby na odwrócenie roli samorządów, które mają służyć Mieszkańcom, a nie ich gnębić, jak to jest faktycznie.

Kto ma zamiar wybrać się na konwencję tego Komitetu Wyborczego, powinien przygotować sobie szereg pytań, jak kandydaci tego Komitety mają zamiar zmienić Oławę, powiat i gminy. Jak mają zamiar odsunąć od władzy POstkomunistyczną sitwę, głęboko zagnieżdżoną we wszystkich oławskich urzędach, w oławskiej prokuraturze itd. Jak mają zamiar poprawić byt Mieszkańców, jak mają zamiar walczyć z korupcją o nepotyzmem, czy mają zamiar natychmiast po wyborach wymienić tych urzędników, na których były skargi Mieszkańców, jak mają zamiar uzdrowić spółki komunalne itd. itd.

Pytania te należy wcześniej skierować do tego Komitetu Wyborczego na piśmie i zażądać udzielenia głosu na konwencji. Zobaczycie, jak się będą wili, jak będą wiele gadać, nie mówiąc nic konkretnego. Zobaczycie, jak będą ignorować pytania Mieszkańców.

Jedyną alternatywą dla rządzącej Oławą, powiatem i gminami Postkomunistycznej sitwy, jest tylko i wyłącznie PiS. Tylko PiS jest w stanie rozwalić ten układ, bo zrobił to już bardzo skutecznie na szczeblu rządowym. Nie przejmujcie się, że na listach PiS są nazwiska osób, które dotychczas wysługiwały się lokalnej sitwie, jak Brezdeń, Kulesza itp. Jak PiS wygra te wybory tak, że będzie mógł samodzielnie rządzić, to centralne władze PiS wezmą ich już odpowiednio do galopu i będą musieli realizować program PiS, a nie lokalnej sitwy, a jak nie będą chcieli, to zostaną szybko zastąpieni innymi.
23-09-2018 ~ do inżyniera ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Gdyby nie było kobiet na listach KWW Oławska Zjednoczona Prawica 2018 to Komisja Wyborcza nie zarejestrowałaby komitetu, wiec spokojnie kobiety też będą na listach.
Ważne jest to ,że ten komitet jest alternatywą dla innych zasiedziałych kandydatów do rady. :D
22-09-2018 ~ do Inżynier ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A Ty co feministka czy gender ? Czy kobiet Ci mało? Jak Ci mało kobiet, to wejdź na inną stronę taką dla powyżej 18lat. A jak to pierwsze to nic CI nie podpowiem bo podobno tego się nie leczy ;)
22-09-2018 ~ Inzynier ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A dlaczego nie ma żadnej kobiety w tym gronie !! ! ?? ?

OSI - OLAWA.INFO - Oławska Zjednoczona Prawica przedstawiła swoich kandydatów

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin