Informator: Wybory Samorządowe 2018
reklamaSpektrum - zaproszenie na spektakl

- opublikowano: 06-09-2018

Centrum Sztuki w Oławie i Teatr Fundacja Sztukmistrze zapraszają na spektakl “Spektrum”, realizowany w ramach programu Teatr Polska, który odbędzie się w czwartek 27.09.2018 roku o godzinie 18:00 w filii nr 2 Centrum Sztuki – budynku Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27.

Fundacja Sztukmistrze zaprezentuje pokaz łączący w sobie elementy akrobatyki, teatru, żonglerki, pantomimy oraz iluzji optycznej, a wszystko będzie połączone z odpowiednio dobraną muzyką. To humor, dynamizm i różnorodność w połączeniu z przemyślaną grą gestów i ukrytych znaczeń, stanowi treść uniwersalną w odbiorze, skierowaną zarówno do młodszego jak i starszego widza. Spektakl poprzedzą – zorganizowane dzień wcześniej, czyli 26 września – nieodpłatne warsztaty, podczas których artyści udzielą lekcji m. in. żonglerki. Są one przeznaczone dla uczestników w wieku co najmniej 10 lat. W związku z tym przy wysyłaniu zgłoszenia na zajęcia prosimy o podanie poza imieniem i nazwiskiem również wieku uczestników.

Zapisy na warsztaty od 3 września pod adresem e-mail: em@kultura.olawa.pl

Bilety w cenie 20 zł do nabycia od poniedziałku 3 września:
- w kasie OWE Odra, ul. Młyńska 3,
- online na www.kultura.olawa.pl,
- na godzinę przed spektaklem w kasie Ośrodka Kultury, ul. 11 Listopada 27 (tylko w przypadku, jeśli pula biletów nie zostanie wyprzedana).

Czas trwania: 50 minut.

Zapraszamy!

Centrum Sztuki w Oławie po raz kolejny jest uczestnikiem, w tym roku jubileuszowej, 10. edycji programu TEATR POLSKA. Główną ideą tego przedsięwzięcia jest ułatwienie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności oraz umożliwienie prezentacji spektakli w mniejszych miejscowościach, w których nie ma teatrów instytucjonalnych. Program jest organizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Spektrum - zaproszenie na spektakl

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin