Pod naszym patronatem: Amore Italiano in opera - Gala Karnawałowa | Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach | VI Nocny Maraton Pływacki Termy Jakuba
reklamaPolicjanci zatrzymali sprawców pobicia nastolatka

- opublikowano: 29-06-2018

Oławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 16-latka. Sprawcy, to mieszkańcy Oławy w wieku 26 i 31. W wyniku pobicia nastolatek doznał urazu kręgosłupa. Zgromadzony przez policję materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutu pobicia nastolatka. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W dniu 26 czerwca br. rodzice pobitego nastolatka zgłosili się do oławskiej policji. Matka chłopca złożyła zawiadomienie o pobiciu syna przez dwóch nieznanych sprawców. Do zdarzenia doszło na osiedlu Sobieskiego w Oławie. Chłopiec przyjechał na wakacje do rodziny. Z przeprowadzonych przez policję ustaleń wynika, że nastolatek przebywał w towarzystwie swoich rówieśników. Przechodząc jedną z osiedlowych ulic, młodzi ludzie zauważyli dwóch mężczyzn siedzących na ławce, którzy bez powodu zaczęli zwracać się do nich wulgaryzmami. Uwaga jednego z nastolatków, proszącego aby dano im spokój wyzwoliła w mężczyznach agresję, przewrócili chłopca na ziemię i zaczęli kopać po całym ciele. Nastolatek trafił do szpitala z urazem kręgosłupa. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast podjęli czynności wykrywcze: uzyskali rysopisy sprawców, zabezpieczyli monitoringi, rozpytywali mieszkańców na temat zdarzenia, przesłuchiwali świadków i wykonali szereg czynności operacyjnych, które pozwoliły na wytypowanie, a następnie zatrzymanie obu sprawców pobicia. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do KPP w Oławie, gdzie przeprowadzono z nimi czynności procesowe. Przedstawiono im zarzut pobicia nieletniego. Obaj przyznali się do popełnienia czynu, za który grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Jeden z podejrzanych w przeszłości był karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu oraz za przestępstwa narkotykowe.

źródło: KPP Oława

zwiń pole komentarza
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 6. )
01-07-2018 ~ Do Max ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Poryte masz w głowie ? kanapowcu ?
30-06-2018 ~ do maxa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Twoja stara wyklęła starego.
30-06-2018 ~ do pierdla ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pokazać ryje i do ciężkich robót z łańcuchem do nogi, niech teraz pracują na pokrzywdzonego.
Banda bezmuzgów, cwele!
29-06-2018 ~ Silny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Cwele z sobiecha
29-06-2018 ~ max ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ci na ławce to prawdziwi Polacy a nawet żołnierze wyklęci... :) :) :)
29-06-2018 ~ Ktośka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Brawo Policja!

OSI - OLAWA.INFO - Policjanci zatrzymali sprawców pobicia nastolatka

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin