Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity | LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport
reklamaInterwencje strażaków 31.05-5.06.2017

- opublikowano: 06-06-2017

31.05.2017 ok. godz. 16.30 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Godzikowice. Poszkodowana została jedna osoba. Strażacy z JRG Oława zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy osobie poszkodowanej oraz odłączyli zasilanie w samochodzie.

1.06.2017 o godz. 7.30 doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Wrocławskiej w Miłoszycach. Poszkodowane z zdarzeniu zostały dwie osoby. Strażacy z JRG Jelcz-Laskowice zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli zasilanie w pojeździe. Pomocy medycznej poszkodowanym udzielił zespół pogotowia ratunkowego.

2.06.2017 doszło do zdarzenia drogowego na 173 km autostrady A4. W ciągniku siodłowym doszło do uszkodzenia przy zbiorniku z paliwem co powodowało wyciek oleju napędowego na jezdnię. W akcji ratowniczej brały udział zastępy z JRG Oława oraz grupa chemiczna z JRG 3 Wrocław. Uszkodzenie zostało uszczelnione, a pojazd zabezpieczony przez właściciela.

3.06.2017 ok. godz. 5.30 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego, który wypadł z jezdni na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Godzikowice. Poszkodowana została jedna osoba. Strażacy z JRG Oława zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy osobie poszkodowanej oraz odłączyli zasilanie w samochodzie.

3.06.2017 doszło do pożaru samochodu dostawczego na ul. Konopnickiej w Oławie. Pożar została ugaszony przez zastępy z JRG Oława. Samochód został przekazany do zabezpieczenia właścicielowi.

3.06.2017 ok. godziny 13 doszło do pożaru ściółki leśnej w pobliżu miejscowości Nowy Dwór. W akcji gaszenia pożaru wzięły udział dwa zastępy z JRG Jelcz-Laskowice oraz pojazd Nadleśnictwa Oława. Spaleniu uległo ok. 10 arów poszycia.

5.06.2017 tuz po północy doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Marcinkowice. Na skutek wypadnięcia z drogi samochodu osobowego poszkodowane zostały 3 osoby. Strażacy z JRG Oława zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli zasilanie w pojeździe. Pomocy medycznej poszkodowanym udzielił zespół pogotowia ratunkowego.

kpt. Bartłomiej Marcinów
KP PSP w Oławie

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin