Pod naszym patronatem: Patriotyczny Bieg Sztafetowy 100 na 100 | IV Bieg Kresowy
reklamaZniszczył znaki drogowe, poniesie za to karę

- opublikowano: 19-05-2017

1000 złotych grzywny, to kara jaką poniesie 20-letni mieszkaniec Jelcza Laskowic, za zniszczenie trzech znaków drogowych i tamowanie ruchu w obrębie jednego ze skrzyżowań w Jelczu-Laskowicach.

O nietrzeźwym mężczyźnie przewracającym znaki drogowe, poinformował policjantów jeden z mieszkańców. Zgłaszający przekazał funkcjonariuszom, że ten sam mężczyzna chwilę wcześniej wchodził na jezdnię stwarzając zagrożenie w ruchu. Mundurowi sprawdzili wskazane miejsca, faktycznie ujawnili trzy wyrwane z ziemi słupki ze znakami drogowymi . Dzięki aktywnej i pomocnej postawie zgłaszającego, sprawca zniszczeń został wylegitymowany i doprowadzony przez policjantów do komisariatu. Nietrzeźwy mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie, nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy utrudniając im przeprowadzenie czynności. Finalnie, mężczyzna trzeźwiał w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w oławskiej komendzie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany na okoliczność popełnionych wykroczeń. Nie potrafił sensownie wytłumaczyć powodów swojego zachowania.

Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany 1000 zł grzywny.

Oficer prasowy KPP w Oławie, podinsp. Alicja Jędo

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 4. )
10-07-2017 ~ mieszkaniec 50+ ( gość OSI) zgłoś naruszenie
do ; mam wyj.... nie zadna komuna bo pewnie nie widziales tej komuny zomo czy ormo a ja Tak,tylko jak sie cos zniszczy czy zrobi komus krzywde to trzeba za to odpowiedziec karnie czy finansowo,,,dzisiaj wszystko wszystkim wolno bo jest demokracja i wolnosc,,,
10-07-2017 ~ mam wyj... ( gość OSI) zgłoś naruszenie
mieszkaniec 50+ marzy ci się komuna nie ?? zomo ormo ?? według mnie powinni dojebać 3000 tys mandatu bo tyle znaki kosztują i po sprawie był nietrzeźwy to narozrabiał
10-07-2017 ~ mieszkaniec 50+ ( gość OSI) zgłoś naruszenie
popieram policje,,,, za takie wystepki nie wychowanej mlodziezy i niech mamusia z tatusie za czuba teraz becaluja ,mamdat ,wytrzezwialka i zniszczone mienie,,, tak powinno byc !! !a jeszcze trzeba wrocic do surowosci kark za zniszczenia cudzego mienia.....co drugi samochud widac podrapany gwozdziem przez jełpopów,sciany budynkow oszpecone sprayami,,, łapac i tempic wszawice ,,,, ''popieram policje"
10-07-2017 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Idiotów nie brakuje.


najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin