Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2022-01-22 ~ Rodzic ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
0 3

Szkoła nr 8 wyjście na basen


Czy nauczyciele chodzący z dziecmi na basen są zaszczepieni,czy na basenie obsługa jest zaszczepiona oraz instruktorzy.Niestety nie dlatego dzieci cierpią.W poniedziałek 24.01.2021r ujawnię proceder usługi basenu -szkoły. Jak nauczyciele ze szkoły podstawowej NR 8 Oława narażają nasze dzieci na choroby zarażając je.Nie zaszczepili się
a pracują z naszymi dziecmi.Oraz pracowmicy TERM Jakuba -nieszczepieni zajmują się naszymi dziećmi.Po to aby były wpływy z Urzędu Miasta na utrzymanie basenu.Proceder trwa-może burmistrz miasta przyjrzał się jak rozliczać działalność DYREKTORA IKS TEWRM JAKUBA.Czy ma władzę nad pracownikami którzy nie są zaszczepieni-antyszczepionko
BASEN GÓRĄ-ANTYSZCZEPIONKOWCY GÓRĄ
tak na basenie w Oławie działa
ilość ostatnich komentarzy: 5.
2022-03-24 ~ Ryba ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rodzicu! Szczepionki na covid nie są obowiązkowe, szczepią się ci co chcą, poczytaj sobie kalendarz obowiązkowych szczepień i ciekawa jestem czy tam znajdziesz szczepienie na covid.

2022-01-30 ~ autopsja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja mogę się odnieść z własnego doświadczenia. Ja jestem zaszczepiony 2 dawkami, zakażenie potwierdzone testem, jedyne co mi było to ból gardła i lekki ból głowy, generalnie wziąłbym Apap, coś na ból gardła i bym poszedł do pracy, bo ani nie kaszlałem, ani nie kichałem, no ale nie można bo izolacja. Osoba od której złapałem, oczywiście niezaszczepiona, kaszel, katar, ból gardła, ból mięśni, wysoka gorączka, 3-4 dni całkiem wyjęte z życia.
Więc owszem osoba zaszczepiona również może być przyczyną transmisji wirusa, ale wirus się rozsiewa najintensywniej drogą kropelkową, więc do największej transmisji dochodzi jak ktoś kicha i kaszle, a nie jak ktoś takich objawów nie ma.

2022-01-29 ~ Rozsądek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mam propozycję do autora postu. Proszę następnym razem wziąć na basen telewizor i go tam wrzucić. Będzie z pożytkiem dla własnego zdrowia umysłowego. Pozdrawiam osoby myślące, nieotrute państwowymi preparatami.

2022-01-25 ~ Ozdrowiciel ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Szczepieni też chorują, więc szczepionka nie jest 100%.
Szczepisz się na swoją odpowiedzialność a nikt nie odpowiada za jej efekty, dlatego jest dobrowolna.
Dbaj o zdrowie a nie wierz szczepionce.
Jeszcze trochę to będzie normalna coroczna szczepionka tak jak było wcześniej na grypę, a nikt Ci nie da gwarancji że nie zachorujesz.
Te wszystkie zakazy i tak nic nie dają bo sezon grypowy rządzi się swoimi prawami.
Wierz w zdrowy rozsądek a nie to co mówią w telewizji.

2022-01-24 ~ jacek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Osoba zaszczepiona też może być ogniwem transmisji wirusa pzdr.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin