Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-11-28 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 0

Poszukiwane są oławskie taśmy z głosem Matki Bożej z 1985r.


Drodzy Oławianie,

poszukiwane są taśmy, które, jak się zdaje, kiedyś nie były wielką rzadkością – chodzi o nagrania głosu Matki Bożej, które zostały zarejestrowane w Oławie.
Pierwsze nagrano 1. listopada, a drugie 8. grudnia 1985r.
Mamy stenogramy tych taśm, ale samych taśm tylko malutki fragment pierwszej, dwa zdania.
Bardzo byłoby miło, można sprawdzić, popytać zwłaszcza starszych osób, może pamiętają, to nie było wczoraj, ale też nie sto lat temu. Nawet nie są w zasadzie potrzebne same taśmy, może być to od razu zgrany plik z nagraniami, jeśli ktoś potrafiłby to dobrze zrobić – byłoby wyśmienicie. Gdyby ktoś chciał się rozejrzeć i znalazł taki materiał, to na stronie internetowej ObjawieniaOlawskie.pl jest zakładka „kontakt”, gdzie można napisać taką wiadomość.
ilość ostatnich komentarzy: 9.
2019-12-03 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nic się nie przekonamy, i nie będziemy w stanie się o nich wypowiedzieć, jeśli nagrań nie będzie w internecie, zatem więcej wysiłku należy włożyć w odnalezienie taśm, popytanie zwłaszcza pewnie starszych osób o szpule, albo kasety, niż w jałowe spekulacje, które stają się udziałem wielu komentarzy.

2019-12-03 ~ Arek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Podobno to byla baba ze wsi Sielce 7 km od olawy

2019-12-03 ~ Winnica ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Napewno dla Rydzyka zeby datkow bylo wiecej

2019-11-30 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ryknęły salwy brzydoty, ale nie poddajemy się, bo to znak, że właśnie trzeba drążyć temat. Oszustem? Zapraszam do obejrzenia filmu z pogrzebu, czy tak się żegna oszusta, czy też nie. Skoro temat jest oszukany, to można poszukać tych taśm, żeby właśnie uczciwie wykazać ich oszustwo – taka podpowiedź.

2019-11-30 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Szczególnie poszukiwana jest ta, gdzie matka boska prosi o zmianę strony kasety :)
Mam nadzieję, że te poszukiwania, to w celach popełnienia jakiejś pracy naukowej, a nie próba wznowienia kultu człowieka, do którego rzeczona matka na pogaduszki i herbatkę wpadała.
Ja z tego wszystkiego pamiętam totalnie zaśmiecone, zapaskudzone, zasrane i ogołocone ze wszystkiego ogródki działkowe. Ale to na pewno był szatan, bo przecież nie bogobojni pielgrzymi.

2019-11-30 ~ maliniak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po co rozgrzebywać stare ranny... oławianie dobrze wiedzą że śp.Domański był sprytnym oszustem, i nieźle się dorobił na wierze ludzi , którzy pragnęli w coś wierzyć w dobie wszelkiego kryzysu. A teraz gościu szuka okruchów ze stołu pańskiego i za chwile będzie wciskał za jedyne 99,99 "Święte Płyty" z głosem Maryjii...... Oławianie chcieli by zapomnieć o wstydzie gdy okazało ze nabrali się na wielką mistyfikacje, oraz żeby nie kojarzono nazwy OŁAWA tylko z osobą malarza ZNTK po 3 klasach podstawówki....

2019-11-29 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Trzeba mieć wyczucie oławskości, żeby zrozumieć to, co jest poszukiwane. Jeśli są Panowie z Oławy, a nie wiedzą, o jakie słynne nagrania chodzi, to warto rozpytać innych ludzi, może mają te taśmy, kto wie. Temat był niegdyś bardzo znany.

2019-11-29 ~ serio ? ( gość forum ) zgłoś naruszenie
to Matka Boska była Polką ?

2019-11-29 ~ buhehehe ( gość forum ) zgłoś naruszenie
heh śmiechłęm :D
może od razu taśma video z filmem Matki Boskiej?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin