Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-04-11 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 1

Siłownia w Oławie


Ludzie trzeba troche schudnac ,do ktorej najlepiej sie udac ,zeby byly rezultaty_!
ilość ostatnich komentarzy: 12.
2019-04-30 ~ Anna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja dodam, że sprzętowo sensownie i bez chamówy jest w Probusie na Młyńskiej (naprzeciw kina Odra).

2019-04-30 ~ Marta ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na siłownię chodzę do Wellness na Sienkiewicza, jest tam mało ludzi, mężczyzn praktycznie wcale, sprzęt jak na moje potrzeby jest ok, Relax też polecam, chodzę na zajęcia zorganizowane,które prowadzą naprawdę fajni ludzie, ale na siłownię tam nie lubię, bo jest za dużo ludzi, super siłka jest w Siechnicach w Level One, od Oławy max 15 autem :)

2019-04-17 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Towarzyszu BKK współmieszkance naszego miasta nie koniecznie chodzi o płeć brzydką ,do ,której i Ty bez wątpienie się zaliczasz .... :)
szemrane mogą być laski bez nadwagi szemrane bo nie mają sylwetki hipopotama ...

2019-04-16 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ olawianka, zdefiniuj to "szemrane towarzystwo". Bo w każdej siłowni znajdziesz "mięśniaków", "karków", czy jak ich tam zwał zwolenników masy mięśniowej. Mogą wyglądać groźnie, fakt. I jeśli wpadnie babeczka odziana w legginsy, to odruchowo rzucą okiem. Ale po poznaniu często są to ludzie służący radą i pomocą przy ćwiczeniach. Oczywiście na chama i buca zawsze można trafić, ale takich się rozpoznaje po kilku minutach i zachowaniu. Pamiętaj, że na siłownię przychodzisz dla siebie i nie masz się co przejmować otoczeniem. Zachowuj się zgodnie z zasadami, to nic przykrego cię nie spotka. Nie ma się co uprzedzać. Jest też wiele zajęć mniej lub bardziej grupowych dla kobiet i mieszanych pod nadzorem trenera. W takim gronie na pewno będziesz bezpieczna.

2019-04-16 ~ do oławianki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ty idziesz ćwiczyć czy interesować się tym kto jak wygląda i jak się zachowuje ? Też będziesz pewnie wzbudzać zainteresowanie w stylu - " patrz na nią, ale ulana klucha, trochę za późno tu przyszła i to o kilka miesięcy, myśli, że zgubi 30 kg w 2 miesiące"... Daj spokój i nie siej fermentu .

2019-04-16 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tu nie chodzi o wyglad, tylko jakies szemrane towarzystwo .

2019-04-12 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ olawianka, nie rozumiem, czemu od razu podchodzisz z uprzedzeniami. Masz kilka siłowni w Oławie i w każdej znajdziesz napakowanych i "wyglądających dziwnie". Ale co cię oni obchodzą? Ważne, byś się wczuła, poczuła klimat i polubiła ćwiczyć w danym miejscu. Masz siłownię przy basenie, która ostatnimi latami się mocno rozwinęła, niemniej na starym sprzęcie od wielu lat ćwiczą ci sami ludzie, którzy zżyli się z miejscem.

2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tak chyba zrobie,bo jak zobaczylam pana z silowni Relax,to sie przestraszylam !Owszem zbudowany ,opalony ale jakis taki jak nacpany!

2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tak chyba zrobie,bo jak zobaczylam pana z silowni Relax,to sie przestraszylam !Owszem zbudowany ,opalony ale jakis taki jak nacpany!

2019-04-12 ~ Mietek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do siłowni pod chmurką na miasteczku.

2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Smieci nie jem !

2019-04-11 ~ wiem ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do KFC

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin