Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity | XI Bieg Koguta | Oławski Festyn Rodzinny 2018
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-06-26 ~ Ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
4 1

Nasza Oławska PO


Już się wypaliła i kto nami będzie rządził?
ilość ostatnich komentarzy: 74.
2018-07-23 ~ Antek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ubewatelu! Ty też jesteś takie 3 w jednym: hejter, wielbiciel komunistycznych sędziów i wróg wszystkiego, co polskie.

2018-07-23 ~ obywatel ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Piotrowicz powinien zostać Ministrem Sprawiedliwości , Prokuratorem Generalnym i I Prezesem SN, takie 3 w jednym!

2018-07-22 ~ Do Darek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
HA hA HA! Ot żródło: WIKIPEDIA :) )))))))))
No to mnie przekonałeś :) )))))

2018-07-22 ~ zniesmaczony internauta ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Szanowna Redakcjo!
W dalszym ciągu dajecie przyzwolenie na aroganckie obrażanie tych którzy mają inne zdanie, dalej tolerujecie komentarze nie na temat!

2018-07-22 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Moja biografia nie jest w tym miejscu tematem do dyskusji. Tematem jest tutaj PO, jej antypolskie działania, rozkradanie przez nią budżetu i majątku państwa na setki miliardów, utrzymywanie przez nią za wszelką cenę postkomunistycznego sądownictwa, które zapewniało jej bezkarność, zwijanie przez nią polskiej gospodarki i polskiego rolnictwa, rozbrajanie przez nią Polskiej Armii, jej działania na korzyść obcej agentury i tym podobne przestępstwa i draństwa. Komuś widać brakuje rzeczowych argumentów w dyskusji, więc próbuje dezawuować osoby, które wskazują na te niepodważalne fakty i obnażają kłamstwa bezczelne postkomunistycznych hejterów.
Insynuacje, jakobym miał być współpracownikiem SB, traktuję jako pomówienie i skieruję odpowiednie zawiadomienie do prokuratury.

Co do „działacza młodzieżówki socjalistycznej”, to jest to równie bezczelne pomówienie. Nigdy nie byłem „działaczem ZMS”. Mając już prawie 30 lat stanąłem na czele dużej grupy zbuntowanych polskich pracowników w NRD-dowskim kombinacie „VEB Kabelwerk Oberspree” w Berlinie (wówczas Wschodnim), żeby walczyć o nasze prawa do godziwej płacy i godziwych warunków pracy. Nie wolno nam było założyć związku zawodowego, a istniejący nie chciał mieć z nami nic wspólnego, więc nazwaliśmy naszą organizację ZMS, żebyśmy mogli być podmiotem do rozmów z dyrekcją. Poza nazwą, wykorzystaną dla potrzeb de facto związkowych, nie mieliśmy ze strukturami ZMS w Polsce żadnego związku. Również za to pomówienie skieruję odpowiednie zawiadomienie do prokuratury.


2018-07-22 ~ Nas troje ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olo! Z okazji komunistycznego święta 22 lipca składamy ci gratulacje, że aż tak długo potrafisz tkwić w komunie! Stań przed lustrem i krzyknij sobie po staremu trzy razy – Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje! My do tych okrzyków się nie przyłączymy, bo życzymy ci czego innego. Nie! Nie śmierci! Życzymy ci 100 lat … ciężkich robót.

2018-07-22 ~ Darek nie Rolf ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wikipedia podaje: „Głos związany z tą sprawą zabrał też Aleksander Bentkowski, który jako minister sprawiedliwości w rządzie Tadeusza Mazowieckiego powołał Stanisława Piotrowicza w 1990 roku na szefa prokuratury rejonowej w Krośnie. Wspominając kulisy owego powołania Aleksander Bentkowski ujawnił, że w związku z tym zasięgnął opinii Stanisława Zająca właśnie, który o Stanisławie Piotrowiczu miał wyrażać się pozytywnie i powiedzieć, że spokojnie można go powołać na to stanowisko, bo to porządny człowiek. Rozbieżne wersje przedstawił sam A. Pikul, który w 2015 stwierdził, iż Piotrowicz wobec niego zachowywał się przyzwoicie a jego mowa oskarżycielska na rozprawie sądowej bardziej przypominała mowę obrońcy[6], a w 2016 powiedział, że Piotrowicz w jego sprawie palcem nie kiwnął".


No i co? Jak wyglądzasz?

2018-07-22 ~ do olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Za to Ty się trzymasz kupy. Wielkiej śmierdzącej komunistycznej kupy. FUJ!

2018-07-22 ~ Olo do Rolfa vel Darka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Weź się chłopie normalnie podpisuj. Masz jakieś problemy z określeniem tożsamości, że raz jesteś Rolfem, raz Darkiem, raz Anną? Co do sprawy pana Pikula to wielka szkoda, że on sam zaprzeczył tym rewelacjom i powiedział wprost, że Piotrowicz mu nie pomógł. Ale to pewnie jak z tą sprawą księdza, który macał dzieci a Piotrowicz umorzył, bo ksiądz miał rzekomo zdolności terapeutyczne. Pomagał opozycjonistom i awansował za to do egzekutywy partii. Ciekawe. Rolf zawsze może przedstawić orzeczenie lustracyjne i wtedy będzie wiadomo czy to zbieżność nazwisk czy nie, bo tego nie wykluczam.
Mnie tam nie ma, nie ma tam ludzi urodzonych po 1972 roku.
Nie opowiadaj bzdur, na łapówkę też trzeba było mieć, a wybitny opozycjonista by nie był działaczem młodzieżówki socjalistycznej. Z resztą tak czy siak żeby dostać paszport trzeba było lojalkę podpisać, a dla opozycjonistów w tamtych czasach to było więzienie a nie paszport. Czemu np takiego Kornela Morawieckiego nie deportowano tylko wsadzono do więzienia? Ta historia Rolfa to się kupy nie trzyma.

2018-07-22 ~ Do Jakiś ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rolf używa ostrego języka i ma rację, bo pewne rzeczy i pewnych ludzi trzeba w końcu nazwać po imieniu. Nie można przechodzić do porządku dziennego nad świadomymi kłamstwami, które mają omamić ludzi. Jeśli ktoś celowo szkaluje nowy demokratycznie wybrany rząd mający wielkie poparcie społeczeństwa, to taki nie ma innego zdania tak jak złodziej nie ma innego zdania o własności. Tacy jak ten „Jakiś” anonimowo szkalujący PiS i aktualny rząd należą do postkomunistycznej mafii, która nie może pogodzić się z utratą władzy i próbują oszczerstwami, kłamstwami i demagogią poderwać zaufanie ludzi do aktualnego rządu a tych, którzy pokazują ich zakłamanie próbują ostemplować jako awanturników. Nie będzie w Polsce spokoju i swobodnego rozwoju dopóki całego tego postkomunistycznego pomiotu nie wdepczemy w ziemię. Oni nie mają innych poglądów czy innego zdania. Oni szkodzą Polsce na zlecenie i za pieniądze obcych - wrogich Polsce mocarstw bo kasa z polskiego budżetu i majątku już się dla nich skończyła.

2018-07-22 ~ Darek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olo! Wyłazi z Ciebie komuna jak słoma z butów sowieckiemu żołdakowi. Powinieneś pracować w TVN, albo w GW, bo tylko tam kłamią i manipulują tak jak ty. OSI jest poważnym portalem i nie ma tu miejsca na zakłamaną komunistyczną propagandę.

Piotrowicz nigdy nie przyczynił się do skazania choćby jednego opozycjonisty. W sprawie Antoniego Pikula, o którym zapewne tu piszesz Piotrowicz wprawdzie musiał podpisać pierwszy akt oskarżenia jednak podjął tajną współpracę z obrońcą Pikula mec. Stanisławem Zającem i doprowadził do umorzenia śledztwa. A Ty jak komunistyczna szczekaczka napisałeś tylko o podpisanym pierwszym akcie oskarżenia, ale o działaniach Piotrowicza na rzecz Pikula i o umorzeniu postępowania, ani słowa. Tak właśnie działa TVN i GW.

Zastanów się lepiej nad tym, czym ryzykował Piotrowicz, wchodząc w tajną współpracę z obrońcą opozycjonisty w stanie wojennym. Nie tylko utratą stanowiska i źródła utrzymania rodziny. On ryzykował życiem, a Ty go teraz opluwasz?

Pan Rolf Cię nie obraził tylko wygarnął Ci prawdę. Za to Ty oczerniasz Pana Rolfa, bo Zbigniewów Michałowskich jest w Polsce cała masa. Działają już wyszukiwarki IPN, w których można już ustalić dokładną tożsamość TW po dacie urodzenia. Pana Rolfa wcześniej Zbigniewa w tych spisach nie ma. Znam jego datę urodzenia i sprawdziłem.

Kłamiesz też o niemożliwości dostania paszportu w czasach głębokiej komuny. Nie słyszałeś nigdy o paszportach w jedną stronę dla opozycjonistów wydawanych całymi tysiącami. A o paszportach za łapówkę też nie słyszałeś.

Pan Rolf bardzo trafnie Cię określił. Podaj swoje personalia, to też sprawdzę Cię w IPN.

2018-07-22 ~ zniesmaczony internauta ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dlaczego administrator tego portalu daje przyzwolenie na używanie wulgarnych określeń , wyzwisk , insynuacji w przestrzeni publicznej, dlaczego nie skorzystacie z doświadczeń sąsiedniego portalu GP, było jedno ostrzeżenie nie poskutkowało , zapadła decyzja jednoznaczna ; zakaz wypowiedzi nie na temat , zakaz wulgaryzmów.
;(

2018-07-21 ~ Jakiś ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mam nieodparte wrażenie, że Pan Rolf jest idealnym przykładem zwolennika obecnej władzy.. Każdy kto ma inne zdanie niż On jest kanalią, złodziejem, komuchem itd..... Nie zdziwiłbym się gdyby w rozmowie z kimś kto ma inne zdanie niż on użył nie tylko siły argumentów ale i argumentu siły.


2018-07-21 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dlatego też jedyną słuszną decyzją by było że, nikt nie powinien zasiadać na stanowiskach państwowych kto w tamtych czasach należał do PZPR bez wyjątku. Jak ktoś był w PZPR ,a mimo to po cichu wspierał w tamtych czasach Solidarność itp. to to zrozumie.

2018-07-21 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W IPN to są akurat dowody, że podpisał się pod aktem oskarżenia przeciwko jednemu z działaczy. Bronił działaczy i za to awansował w partii i w prokuraturze. Normalnie cud, prawie taki sam jak u Rolfa, który był gnębiony przez komunę i dostał paszport. A może niech Zbigniew vel Rolf wytłumaczy co to za przypadek, że na liście Wildsteina widnieje Zbigniew Michałowski jako TW. Zbieżność nazwisk?
Taki to jest ten PiS i jego fanatycy komunistyczny prokurator, który oskarżał działaczy opozycji będzie teraz reformował wymiar sprawiedliwości, a facet, który dostał paszport w czasie głębokiej komuny i obecnie jest obywatelem obcego kraju będzie nas teraz pouczał na forum i obrażał.

2018-07-21 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olo! Postkomunistyczna załgana kanalio! Moralność kalego jest wtedy, kiedy cała potężna mafia krwawych zbrodniarzy, oszustów, zdrajców i złodziei, odsunięta od władzy przez Naród w demokratycznych wyborach, blokuje rozliczenie ich zbrodni i oskarża o własne zbrodnie i złodziejstwo nowy rząd. To jest twoja moralność! Mojej moralności twój zgniły komunistyczno-ubecki mózg w ogóle nie jest w stanie pojąć, bo tobie nie mieści się w głowie, że można żyć nie okradając, nie wyzyskując i nie mordując innych.

Piotrowicz, będąc prokuratorem w PRL, ścigał przestępców, a nie działaczy antykomunistycznych, wręcz przeciwnie, wykorzystując swoje stanowisko, bronił opozycjonistów przed fałszywymi oskarżeniami komunistów i to bardzo skutecznie. W IPN są na to dowody.


2018-07-20 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W Oławie warto patrzeć na nazwiska, a nie na zasadzie PO czy PiS lub BBS. Najlepiej jak by wymienić wszystkich 21 radnych, co niektórzy wiecznie tam siedzą i nic nie robią, 80 lat będą mieli i będą się nadal pchać ?

2018-07-20 ~ Ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A tak naprawdę teraz jestem w kropce czy popierać PIS czy PO !! !! !

2018-07-20 ~ Ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
No i proszę wały w przyszłym tygodniu zostaną wykoszone do ktoski i jakiejś dało się ? dało się !! !

2018-07-20 ~ Jakiś ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A PiS to dobra zmiana która nie kradnie? Ha Ha Ha Żart Jakiś !! !

2018-07-20 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ty Ulka nie wiesz w ogóle o co tu chodzi. Rządzenie nie polega na wytykaniu komuś błędów tylko na sprawiedliwym i mądrym gospodarowaniu w interesie obywateli. PO potrafi tylko kraść i pluć na tych, co ścigają ich przestępstwa. Takich rządów chcesz?

2018-07-20 ~ Ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dajcie spokój już PISowi niech nareszcie w przyszłości PO rządzi bo nawet w takiej małej Oławie potrafi wytykać błędy PiSu jak. Na Młyńskiej lub pod sądem !! !

2018-07-19 ~ do Piotr ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak byś znał historię stowarzyszenia, to byś nie dziwił się utajnieniu członków, a tak na marginesie, też piszesz anonimowo w odróżnieniu od pana Rolfa :) . Co do PiS, mam mieszane uczucia, radny od sklepu chemicznego raczej dba o interes sklepu, niż PiS-u taki "ukryty" radny burmistrza :) . Czy się mylę panie Rolfie ?

2018-07-19 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To jest właśnie moralność Rolfa. Postkomuniści i komuniści wszyscy źli, wysyłali opozycjonistów do więzienia, ale jak są w PiSie to są to tylko "detale", mało istotne.
Moralność kalego...

2018-07-19 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
I jeszcze jedno Panie Piotrze, nie odniósł się Pan w żaden sposób do mojego, bardzo poważnego w końcu zarzutu, że zamiast wziąć udział w odbudowie i rozwoju naszego kraju zrujnowanego przez rządy postkomunistów, zajmuje się Pan wyszukiwaniem jakichś detali w życiorysach osób, które nie brały udziału w masowym rozkradaniu Polski, a dziś zajmują się nie tylko jej odbudową i rozwojem, ale też ściganiem przestępców, którzy Polskę rozkradali i rozkradają jeszcze dziś.

Ja rozumiem, że trzeba przetrzepać życiorysy sędziów, którzy torpedują tak bardzo potrzebną reformę sądownictwa, albo osób szkalujących Polskę poza jej granicami, czy broniących ludzi postkomunistycznej mafii. Jednak grzebanie w życiorysach ludzi, którzy nie mają na sumieniu żadnych afer, nie są na usługach obcych agentur i służą Polsce i Polakom swoją wytężoną pracą, jest jakimś potwornym komunistycznym zboczeniem.

Tu trzeba raczej prześwietlić szeregi totalnej opozycji, w których tkwi olbrzymia masa byłych oficerów, pracowników i tajnych współpracowników komunistycznej bezpieki, ciągle jeszcze aktywnych w szkodzeniu Polsce. Co Pan na to? Porówna mnie Pan znowu do Macierewicza? Będzie mi bardzo, ale to bardzo miło, bo być porównanym do tak Wielkiego Polaka i tak wspaniałego polityka, to dla mnie wielki zaszczyt.

2018-07-19 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Panie Piotrze, jedynym wiarygodnym źródłem w takich sprawach jest Instytut Pamięci Narodowej. Wymieniony przez Pana portal niestety nie jest godny zaufania.

Nie odpowiedział Pan, czego się Pan obawia, ukrywając swoją tożsamość przy publikacjach. Samo imię, nawet jeśli jest prawdziwe, nie pozwala na ustalenie i weryfikację wiarygodności Pańskiej osoby, jako publicysty.

2018-07-19 ~ PIOTR ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Panie Rolf. Wskazałem Panu źródło informacji i proszę nie mówić o kilku osobach. Jest ich dużo więcej, ale jak napisałem nie chce zaśmiecać forum tak długą listą. Z pewnością pełną listę jest Pan w stanie sobie wygooglować. Nie odpowiedział Pan na pytanie czy nie przeszkadza Panu obecność takich osób w PiS i jego 'otoczeniu'. Z grzeczności nie będę czynił Panu podobnych porównań bo do niczego to nie prowadzi. Tak jest to mogę prawdziwe imię, a nazwiska nie ujawniam bo nie jest ono konieczne w tej akurat dyskusji. Serdecznie pozdrawiam. Piotr

2018-07-19 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Panie Piotrze! DRAMAT, to Pański czysto ubecki komentarz. Jak można kilku ludzi z PiS, których można policzyć na palcach jednej ręki, którzy podobno byli członkami PZPR (polecę sprawdzić Pańskie wywody na temat ich przeszłości w aktach IPN i dopiero wtedy zajmę stanowisko do każdej z wymienionych przez Pana osób), przeciwstawiać całej gigantycznej postkomunistycznej mafii, działającej od ponad dwudziestu lat do dziś pod płaszczykiem partii politycznych (PO, SLD, PSL, Nowoczesna), będących de facto zorganizowanymi grupami przestępczymi, lub pod płaszczykiem rzekomych oddolnych ruchów społecznych, jak np. Kukiz 15, czy wcześniej tzw. palikociarnia?

My tu mówimy o gigantycznej mafii, będącej na usługach obcych mocarstw, która zrujnowała polską gospodarkę, polskie rolnictwo, polską armię, wyprzedała za grosze majątek narodowy wart setki miliardów, rozkradła budżet państwa na kolejne setki miliardów, zmusiła miliony młodych wykształconych Polaków do emigracji z własnego kraju za chlebem, a także doprowadziła do degrengolady moralnej części społeczeństwa. A Pan próbuje to zatuszować przynależnością do byłej PZPR paru członków PiS? W czasach PRL każdy, kto chciał rozwijać się i awansować zawodowo, musiał wstąpić PZPR, inaczej zdychał z głodu pod płotem, albo musiał emigrować. Funkcyjni aparatczycy byłej PZPR nie mają prawa piastować dziś żadnych publicznych funkcji, ale szeregowi członkowie?

Oceniam (i nie tylko ja, bo miałem w tej sprawie już parę telefonów) Pański komentarz, jako żałosny kwik pewnego orwellowskiego zwierzęcia, które zostało odstawione, lub grozi mu rychłe odstawienie, od darmowego publicznego koryta.

Zarzuca pan utajnienie danych personalnych członków Stowarzyszenia SMSM i zarządu. A Pan co robi? Publikuje Pan komentarze polityczne pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem? Członkowie SMSM pracują społecznie na rzecz Mieszkańców, walcząc z lokalną mafią samorządową, więc nie mają się czego wstydzić, lecz muszą być chronieni przed prześladowaniami i szykanami ze strony tej mafii. A Pan czego się obawia?

2018-07-19 ~ Piotr ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Panie Rolf właśnie wszedłem na stronę Pana stowarzyszenia, żeby zobaczyć "kto Pan jest". Powiem tyle..... dla mnie DRAMAT! Zastanawiam się na co dowodem jest fakt, że ukrył Pan listę członków stowarzyszenia? Na to, że się wstydzą przyznać, że do niego należą, czy powodem jest tak niska ich liczebność, że nie ma czym się chwalić? Oczywiście jedno drugiego nie wyklucza. Poczytałem trochę i zauważam, że Pana poglądy to swoista mieszanka poglądów takich znamienitości życia publicznego jak Krystyna Pawłowicz, Antonii Macierewicz, Dominik Tarczyński i były komunistyczny prokurator Piotrowicz.

Mam do Pana pytanie.
Jaki ma pran stosunek do takich ludzi PiSu jak wspomniany były komunistyczny prokurator Piotrowicz, czy komunistyczny sędzia Kryże, który wydawał wyroki na opozycjonistów w PRL?

Czy dobrze wnioskuję, że ludzie ściśle związani z komunistyczną władzą nie przeszkadzają Panu pod warunkiem, że pracują na rzecz obecnej PiSowskiej władzy?

Jak godzi Pan w sobie poglądy antykomunisty (tak sądzę po analizie Pana strony) z tolerowaniem w PiSowskich szeregach takich osób?

Wspomnę tylko o kilku osobach, by nie zaśmiecać forum:
Źródło: salon24.pl

Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP- członek PZPR do jej końca. Skazywał w stanie wojennym. Skazał między innymi Prezydenta Bronisława Komorowskiego za udział w manifestacji na warszawskim Placu Zwycięstwa w rocznicę odzyskania niepodległości. W uzasadnieniu wyroku pan Kryże napisał m.in., że `demonstracyjnie okazywali lekceważenie dla narodu polskiego, twierdząc m.in., że nie jest on narodem wolnym i niepodległym'. Kryże jako przewodniczący Wydziału IV Sądu Okręgowego w Warszawie organizował też usuwanie sędziów wydających łagodne wyroki wobec działaczy podziemnej opozycji.

Bogusław Kowalski - Wiceminister Transportu IV RP. W latach 80 członek PRON. Figuruje w materiałach służb specjalnych PRL jako tajny współpracownik o kryptonimach `Mieczysław' i `Przemek'. Z dokumentów SB znajdujących się w IPN wynika, że w styczniu 1988 roku Kowalski został zarejestrowany w dzienniku rejestracyjnym jako TW `Mieczysław' pod numerem 54803.

Karol Karski - aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. Wtedy kiedy wszyscy przyzwoici ludzie wybory bojkotowali. Był jednym z tych ludzi którzy tworzyli ówczesny PRL i ochoczo opluwał na uczelni solidarnościowy NZS. W rządzie Premiera Kaczyńskiego radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie lustracyjnej.

Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. Żeby było ciekawiej - od 31.12.2005 jest wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska i nie ma tu żadnego konfliktu interesów lub niejasności.

Wojciech Jasiński, minister skarbu - członek PZPR w latach 1976 - 1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB, co ciekawe, w czasie debaty sejmowej, indagowany na okoliczność przynależności do PZPR Jasiński nie przyznał się do tego, a w jego życiorysie zaprezentowanym posłom nie było na ten temat ani słowa.

2018-07-18 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie będę odpowiadał na złośliwe i głupie zaczepki, nie mające nic wspólnego z tematem.

2018-07-18 ~ Do Rolfa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To samo SB co dało ci paszport? A później jakiś epizod w młodzieżówce socjalistycznej?

2018-07-18 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
GW-PO nigdy nie ukrywała, że jest gorącym zwolennikiem aktualnie rządzącej opcji politycznej, która według opublikowanych na stronie SMSM setek faktów i dokumentów jest opcją nie polityczną, lecz kryminalną. SMSM i ja osobiście zwalczamy tę opcję, jak widać dość skutecznie, stąd takie ataki zarówno na SMSM jak i na moją osobę. Wydawca GP-WO jest zależny finansowo od rządzącej opcji i dlatego uległ jej naciskom i wbrew zapisom Konstytucji RP zastosował tzw. cenzurę prewencyjną, jak za najlepszych czasów PRL, blokując na swoim forum wszystkie numery IP wszystkich członków zarządu i kilkunastu członków SMSM, którzy umieszczali na forum GP-WO komentarze krytyczne wobec lokalnych władz.

Wydawca OSI raczej nie jest zależny od rządzącej koterii, więc nie sądzę, aby uległ apelowi jakiegoś anonimowego postkomucha opartego na kłamstwach. Jedynym prawdziwym twierdzeniem w tym apelu jest to, że jestem obywatelem Niemiec, co oczywiście nie znaczy, że nie wolno mi działać społecznie w Polsce, tym bardziej, że jestem rodowitym czystej krwi Polakiem, a do emigracji do Niemiec zmusiła mnie komunistyczna SB.


2018-07-18 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kto woła, że PiS chce wprowadzić „swoich” sędziów w miejsce podobno niezawisłych i niezależnych?
„Spowodował straty na 127 mln zł. Po 18 latach sąd skazał go na karę w zawieszeniu i 100 tys. grzywny!” Więcej jest na portalu „niewygodne.info.pl”.
To wy z PO, PSL, SLD itp. mieliście i ciągle jeszcze macie w sądach waszych sędziów, całkowicie od was zależnych i będących na waszych usługach. Tych sędziów trzeba usunąć z sądów i zastąpić ich uczciwymi, niezależnymi od stron postępowań i kontrolowanymi przez Naród, reprezentowany przez Sejm i rząd.

2018-07-18 ~ APEL DO REDAKCJI ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Proszę o zablokowanie możliwości dokonywania wpisów Rolfowi Michałowskiemu (używającego rożnych nicków Zarząd SMSM, Roman, Barbara i inne). Jest to obywatel Niemiec, który w swoich wpisach lubuje się w obrażaniu innych użytkowników forum, a także pomawianiu osób publicznych. Jednocześnie wskazuję, że za tego typu zachowania (będące wielokrotnym łamaniem regulaminu) osobie tej została zablokowana możliwość dodawania komentarzy na stronie GP-WO.

2018-07-18 ~ Do olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Burek szczeka, Burek sr@,
Burek wszystko w d… ma.
Jakie fakty, czyja wina,
Burek se nie przypomina.
Burek każde kłamstwo kupi,
jak ogórek burek głupi.
Na uczciwych pluje jadem,
czy ten Burek nie jest gadem?
Takim jeszcze dziś dość licznym,
gadem postkomunistycznym?

2018-07-18 ~ Zarząd SMSM ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jesteś w błędzie. Naszą statutową działalnością nie jest żadne straszenie, lecz reprezentowanie praw Mieszkańców, nagminnie łamanych przez nasze samorządy. Nasza strona internetowa służy informacji o tym, jakie działania podejmujemy i co robią samorządy. Walka z korupcją występującą w naszych samorządach wynika automatycznie z dochodzenia przez nas praw Mieszkańców. Jeśli naszą działalność określasz kosmicznymi przemyśleniami, to dajesz tym dowód na to, że stoisz po stronie skorumpowanych samorządowców, łamiących prawa Mieszkańców i prawo w ogóle. To, że oławskie samorządy są zdominowane przez postkomunistyczne układy, jest oczywistym faktem, a nie kosmicznymi przemyśleniami. Tak jest jeszcze w wielu samorządach w całym kraju, o czym mówi się szeroko we wszystkich mediach, choć niektóre media próbują ten fakt zakłamywać, podobnie jak Ty.

2018-07-18 ~ do Barbary ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nic innego nie potraficie tylko straszyć, czas najwyższy założyć własny portal społecznościowy i tam dyskutujcie sobie ile wejdzie, gwarantuje, że nikt zdrowo myślący nie będzie komentować waszych kosmicznych przemyśleń.
Co do ,,BEKANIA" - to taki odruch organizmu i trzeba wstrzymać powietrze a potem policzyć do 10 nie krócej!
Jak mówi stare porzekadło; nie strasz, nie strasz , bo się zes....! :D

2018-07-18 ~ Do olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co ty bredzisz olo? Jakie niemieckie strony? Tu chodzi o oficjalną polską stronę internetową polskiego Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców, zarejestrowanego w KRS, zawierającą bogate informacje o faktach opartych na polskich dokumentach, a to, że strona ta jest ulokowana na zagranicznym serwerze, gwarantuje nam, że nie zostanie zhakowana albo zablokowana przez skorumpowaną władzę z niektórych oławskich samorządów. Ty najwyraźniej należysz do tych skorumpowanych urzędników i polityków, skoro ich tak zajadle bronisz, a tych, którzy upominają się o prawa mieszkańców i ujawniają korupcję, opluwasz jadem.

2018-07-17 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Powiatowa pisała o zarzutach wobec pewnej osoby, ale nie przypominam sobie, żeby SMSM kwestionowała kiedykolwiek wykonawcę inwestycji drogowych w gminie. Ponadto ta kwestia wypłynęła przypadkowo przy innej sprawie. A na podejrzane niemieckie strony nie mam zamiaru wchodzić.

2018-07-16 ~ Zarząd SMSM ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do olo. Wszystko jest opisane na stronie internetowej SMSM. Powiatowa też pisała o tym i to wielokrotnie. Gdzie ty żyjesz, że nic nie wiesz?

2018-07-16 ~ walenty ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie martwcie się , układ ma się dobrze i tak pozostanie bez względu na to kto wygra wybory ..

2018-07-16 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A to jak działa tylko 7 lat to zwracam honor. :D
Niby do czyjego zatrzymania doprowadziła? Komu na podstawie zawiadomień SMSM postawiono zarzuty?

2018-07-15 ~ Do ktośki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ktośka! Co Ty bredzisz? Przyjmiemy sądy? Obsadzimy mięsnych ludzi? Jesteś ludożercą? A sądy gdzie chcesz przyjmować? Pojęcie nasi i wasi sędziowie wymyśliła PO i tym się zdradziła, że ma swoich sędziów w sądach. Wszyscy wiemy z jakim skutkiem. Nowi sędziowie nie mają być ani wasi ani nasi, tylko mają być uczciwi, pracowici i szanujący Naród. Kumasz to chociaż troszkę?

2018-07-15 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Znaczy jak przyjmiemy sądy i obsadzony tam swoich mięsnych ale zawsze wiernych ludzi...

2018-07-15 ~ Do olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie tylko plujesz jadem i obrażasz innych ale też obrzydliwie kłamiesz. SMSM działa 7 a nie 10 lat i doprowadziło do zatrzymań i do postawienia zarzutów korupcyjnych przez Prokuraturę. To są pomówienia? SMSM nikogo nie poucza tylko działa na rzecz mieszkańców mając na koncie wiele sukcesów. Poczytaj sobie naszą stronę internetową. Tam są fakty i dokumenty. Na akty oskarżenia i wyroki musimy jeszcze troszkę poczekać aż reforma sądownictwa zostanie zakończona.

2018-07-15 ~ Olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
I coś nie widać efektów. Po 10 latach działalności żadnych zatrzymanych i aktów oskarżenia, więc to jedynie pomówienia pana z niemiec, który powinien zająć się swoim krajem a nie nas pouczać.

2018-07-15 ~ Do olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To ty plujesz jadem i obrażasz zwalając to na innych na zasadzie: złodziej krzyczy łapać złodzieja. Korupcja to nie jest odmienne zdanie tylko przestępstwo o bardzo wysokiej szkodliwości społecznej, za które grozi do 10 lat więzienia. SMSM i stojący na jego czele Rolf Michałowski od lat walczą z korupcją i dlatego są przez niektórych obrzucani jadem i obelgami.

2018-07-15 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Apel do administracji, proszę zablokować numery IP temu niemcowi Michałowskiemu vel Annie vel Barbarze, którego komentarze są jedynie pełne obelg i pomówień wobec osób które mają odmienne zdanie niż on. GP-WO w końcu poszło po rozum do głowy i za wielokrotne łamanie regulaminu mimo upomnień zablokowało mu możliwość komentowania i od razu jakoś milej i przyjaźniej się zrobiło bez jego plucia jadem.

2018-07-14 ~ Barbara ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olo! Czasy komunizmu i cenzury w Polsce minęły i już nigdy nie wrócą. To, co Powiatowa zrobiła z tym zablokowaniem wszystkich numerów IP, z których członkowie Stowarzyszenia Mieszkańców SMSM wysyłali krytyczne uwagi od adresem lokalnej koterii i pod adresem niektórych dziennikarzy Powiatowej, jest skandalem i wydawca ostro za to beknie. Kownacki też chciał blokować publikacje SMSM i Rolfa Michałowskiego i dość kiepsko na tym wyszedł.

2018-07-14 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Boshe tutaj też ten niemiec się pojawił, zbanujcie go jak najszybciej.

2018-07-14 ~ Zarząd SMSM ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wydawca tygodnika i portalu internetowego „Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie”, uważanego powszechnie za organ prasowy lokalnej PO, wydał wojnę Konstytucji RP stosując zakazaną przez Konstytucję cenzurę prewencyjną. Więcej jest na stronie internetowej Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców pod zakładką Aktualności.

2018-07-14 ~ do Max ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie ma jeszcze ogłoszonych wyborów, ale na pewno będzie to osoba, której bliskie są ideały głoszone przez Pawła Kukiza czyli przywrócenie obywatelom realnego wpływu na władzę, zrównoważony budżet bez zaciągania kolejnych kredytów na spłatę poprzednich, pełna przejrzystość i jawność wydatków publicznych i wiele innych o których Paweł Kukiz mówi.

2018-07-13 ~ Max ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ciekawe kogo wystawi Oławski Kukiz 15 na Burmistrza ?

2018-07-08 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ktośka! Nie rozumiesz prostych zależności, czy trollujesz? Donos, to powiadomienie o fakcie, który ktoś chciałby ukryć. PO nie powiadamia Komisji Europejskiej o faktach, które PiS chciałoby ukryć, lecz szkaluje Polskę i PiS fałszywymi doniesieniami, twierdząc np. że w Polsce rzekomo panuje reżim, terror i bezprawie, co jest wierutnym kłamstwem. Rugowanie postkomunistycznych pozostałości z życia publicznego i ściganie przestępstw postkomunistycznych mafii jest normalnych działaniem państwa prawa.

2018-07-07 ~ Bezaj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ktośka, a konkretnie co masz na myśli? Czego Cię ta władza pozbawiła? Bezmyślnie powtarzasz po innych, czy jednak sama masz w tej sprawie coś do powiedzenia? Miałaś do czynienia z wymiarem sprawiedliwości?

2018-07-06 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rolf a jak mąż bije żonę i ta zgłasza to na policję to też jest donisicielką? Jeśli własną władza pozbawia nas naszych praw to trzeba o tym mówić i to głośno. Tak jak PiS skarżył się w PE na niby sfałszowane wybory samorządowe czy na śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej.

2018-07-06 ~ wyborca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kogo Peło wystawia na burmistrza , kogo by nie wystawili to i tak LIPA! :P

2018-07-06 ~ lichu ( gość forum ) zgłoś naruszenie
no nie, jeszcze tego niemca tu brakowało

2018-07-05 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co to za głupie gadanie – PO donosi na Polskę? Tu nie chodzi przecież o donoszenie na zasadzie zgłoszenia jakichś przestępstw. Donieść można na sąsiada, że pędzi bimber. Donieść można też do prokuratury, że wójt jest skorumpowany i bierze łapówki za łamanie prawa na korzyść oligarchów. Tutaj chodzi o szkalowanie Polski przez PO na forum międzynarodowym, o publiczne głoszenie nieprawdy szkodzące Polsce. To nie jest donoszenie, tylko zwykły sabotaż oparty na bezczelnych kłamstwach i oszczerstwach.

2018-06-27 ~ Do gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Donosicielstwo to raczej cecha narodowa .
Nie wyszczególniaj grupy jaką jest PO

:/ /www.dziennikwschodni.pl/lublin/donosy-do-sluzb-beda-wolne-od-podatku-zeby-zachecic-do-informowania,n,1000211500.html

2018-06-26 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dajcie sobie spokój z PO , ktoś przed wyborami wyszedł z założenia, nie ważne co mówią, ważne że mówią. PO to szkoleni donosiciele, więc to nic nowego te donosy do Brukseli. A w Oławie, czy radna PO też nie składała zawiadomień na zwykłych obywateli do prokuratury ?

2018-06-26 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Widzisz. Problem polega na tym, że za PO było źle, a PiS miał zrobić "dobrą zmianę". Zmiana jest taka, że wszystko złe co robiła PO to PiS robi wielokrotnie mocniej, bardziej i częściej. Przy tym rozpasaniu PiS, jedzenie ośmiorniczek przez posła PO brzmi jakby zajadał się tanią pasztetową.

Ty, że PO to komuniści to ja pokazuję Ci ilu komunistów jest w PiS

Ty mówisz, że PO się skarży w Parlamencie Europejskim, to ja Ci pokazuję, że PiS robił to już dawno i to wiele razy

Ty mówisz, że poseł PO jadł ośmiorniczki a ja Ci mogę pokazać, że marszałek Kuchciński zamówił dla posłów m.in. 15 kilogramów kalmarów, po 25 kg muli i małży świętego Jakuba, 220 kg krewetek, a także 50 kg mieszanki owoców morza oraz aż 5 kg kawioru.

i tak dalej i tak dalej.

Na każdy Twój zarzut ja pokazuję, że PiS to obłudnicy i robią to samo tyko więcej !! ! STOP OBŁUDZIE PIS !! !

2018-06-26 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
Dziś w tv widziałem jak pan z po licytował się z pis, kto ma większe afery finansowe.... Głosujcie dalej na popis, będziemy mieć wypchane portfele na naszej zielonej wyspie :(

Oławskie Forum Obywatelskie - foto w komentarzu do tematu - Nasza Oławska PO

2018-06-26 ~ Ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tam na górze w rządzie żarli ośmiorniczki przez 8 lat i narobili tyle afer a my tu na dole obrywamy za ich cwaniactwo i złodziejstwo

2018-06-26 ~ Młody ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja jak byłem młody , to byłem w ZSMP
Mimo to ludzie mnie lubią i szanują ...... , nawet Ci z PIS-u
Dlaczego ?
Bo jestem człowiekiem .

2018-06-26 ~ Do KToski! ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To stara spiewka PO!

2018-06-26 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A PiS nie donosił na Polskę w UE jak przegrali wybory samorządowe, które uznali za sfałszowane, a nie donosił w sprawie Smoleńska? Pamięć krótka i wybiórcza jak zwykle.

KOnkrety:
2010 rok - Europosłowie PiS-u i Stowarzyszenie Katyń 2010 organizują w Parlamencie Europejskim wysłuchanie publiczne dotyczące wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Argumentują, że Unia Europejska powinna rozważyć dyplomatyczne lub polityczne włączenie się w śledztwo wyjaśniające przyczyny katastrofy, ponieważ polski rząd nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie.

Czerwiec 2012 roku
Europosłowie Solidarnej Polski na czele z jej przewodniczącym Zbigniewem Ziobrą (aktualnym ministrem sprawiedliwości-prokuratorem generalnym w rządzie premier Szydło) organizują w Parlamencie Europejskim wysłuchanie publiczne w obronie Telewizji Trwam. Jest to wyraz sprzeciwu wobec decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która nie przyznała stacji miejsca na cyfrowym multipleksie.W tym samym czasie PiS pod siedzibą PE organizuje manifestację zwolenników telewizji ojca Tadeusza Rydzyka.


Grudzień 2014 roku
Europosłowie PiS-u organizują wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim pod hasłem: „Nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji w Polsce”. Jego celem jest omówienie rzekomych nieprawidłowości podczas wyborów samorządowych w Polsce oraz kwestii aresztowania dziennikarzy, którzy relacjonowali okupację siedziby Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) przez osoby domagające się dymisji członków PKW w związku z przedłużającą się publikacją ostatecznych wyników wyborówSZUKAĆ DALEJ? I kto tu się skarży ?? ?

2018-06-26 ~ Do o Ktoski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zgoda to byli komuniści ale patrioci nie donoszą na Polskę do UE a te twoje wywody przeczytałem wcześniej z Axe spinger!

2018-06-26 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Komunistów poszukaj we PiSie. Zacznij od komunistycznego prokuratora Piotrowicza, a tu masz całą listę "prawdziwych patriotów i ankomunistów z PiS":

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

2018-06-26 ~ Do KToski! ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie kocham takie wpisy.NIe czyste ,cwaniackie,złodziejskie w tle afer,sprytne,komunistycznym jadem,jakby oglądał TVN,który zrobił pranie mózgu a w niedzielę jedzie po zakupy do marketu!

2018-06-26 ~ Ktośka do Patriotka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kocham takie wpisy. Czysty PiSowski, prostacki, tempy, nacjonalistyczny jad! Jakbym TVPiS oglądał. Ps. Zgaduję, że w niedzielę, przyjmowała Pani komunię świętą.

2018-06-26 ~ Do Patriotki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Uwielbiam takie wpisy.

P.s.
Zwóć uwagę na rozdawnictwo w naszym kraju.
O. Rydzyk pobierze następną transzę.
.....

2018-06-26 ~ Patriotka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Lepiej nie wspominać o PO i Nowoczesnej oni zdradzili suwerenną Polskę i sprzedali się sowieckim i szwabskim oligarchom ,a Polskę chcieli doprowadzić do bankructwa

2018-06-26 ~ yes ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Uwielbiam PO za afery i komisje śledcze. Nie ma nic piękniejszego jak dobre przepytywanko skruszonego członka tej partii przy obiedzie.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin