Pod naszym patronatem: Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach | Dni Jelcza-Laskowic 2019
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-03-08 ~ czarny 51 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 2

ul.Kasprowicza -zus-parkowanie


Napżeciw Oddziału ZUS zakaz parkowania w godz.8 do godz.16 tej. No i mandaty tam często. Trzeba to koniecznie zgłosić do programu ABSURDY DROGOWE. Od godz.16 do 8 rano już można,a komu to przeskadza zakaz od 8 rano do 16 tej. Pracownikom ZUS, przecież to z dala po drugiej stronie ulicy. A parkują tam klienci ZUS-u na krótko i odjazd [klienci 2-gi sort]to chyba wyjaśnia sprawę a tak się głowiłem.

Pułapka dla mandatowców mundurowcy nie umilajcie życia mieszkańcom naszego miasta wasze pensje są z naszych podatków nie kontynuujcie czyjeś głupoty i absurdu czasami pomyślcie czy to co robicie jest ludzkie mamy już dość nie mądrych zarządzeń w naszym kraju i nie wnoście tego na nasze oławskie podwórko. Warto chwilę pomyśleć przed każdą głupotą.
ilość ostatnich komentarzy: 9.
2018-03-11 ~ Drogomen ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Chodniki są dla pieszych a nie dla parkowania samochodów.
Dla samochodów są parkingi, nie macie parkingów to sobie wybudujcie, spółdzielnie mieszkaniowe budują, co miesiąc płacimy na fundusz remontowy i mamy.
W tych blokach przy Kasprowicza to każdy ma wymagania, zróbcie sobie fundusz remontowy i budujcie póki jeszcze jest gdzie. Burmistrz sprzeda sąsiednie tereny i będzie pozamiatane.
Macie to stare boisko asfaltowe, idealne miejsce na parking, róbcie składkę i budujcie. Stać Cię na samochód to i będzie Cię stać na miejsce parkingowe.
Na Kasprowicza, faktycznie wprowadzić zakaz parkowania dwustronny i pozamiatane, będzie bezpieczniej i będzie przestrzeń dla pieszego. Od strony ZUS jest już zakaz i bardzo dobrze funkcjonuje, bezpiecznie, dobra widoczność.


2018-03-10 ~ Kierowca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Droga ta i osiedle przyległe było zaprojektowane w czasach , kiedy tyle aut było na drogach ( patrz: czołówka filmu z linku) (http :) //seriale989.blogspot.com/2013/11/droga-5-rysopis-uwodziciela.html?m=1

Od tamtych lat nikt i nic w tym mieście nie zrobił .... z duchem czasu.


2018-03-10 ~ OŁAWIANIN ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dawniej wstawało się rano i przestawiało auto, nie było zmiłuj się mandat był na 100%, a dzisiaj tylko upominają, upominają i na tym sprawa się kończy. Chodniki są zakorkowane przez samochody mimo zakazu, na terenie placu miedzy budynkami też tłok, trawniki zniszczone przez auta chociaż tyle jest miejsc wolnych do zaparkowania, najlepiej wjechać na trawnik, a co by było gdyby był to trawnik kierowcy a inny wjechałby na niego?, to co by on zrobił?, wiadomo-Straż, Policja, więc niech szanuje wszystkie trawniki. Pieszy musi być wygimnastykowany aby przejść między autami i wejść na chodnik, wózkiem wjechać nie da się, dostać się do śmietnika też nie można, wrzucane są śmiecie górą. Wielokrotnie Straż Miejska, Policja przejeżdżając nie reaguje.
Na tej ulicy powinien być całkowity zakaz parkowania dla bezpieczeństwa jego mieszkańców, na innych ulicach miasta są zakazy, dlaczego nie mógłby być i tutaj.? POPIERAM!.
Kierowcy myślą, że im wszystko wolno, parkują na ścieżkach rowerowych, nie zatrzymują się przed pasami, tylko noga na gaz, stoją na pasach dla pieszych a piesi zygzakiem ich omijają.
Chodniki po obu stronach tej ulicy są zniszczone i czas najwyższy poprawić ich stan.
Były starania o naprawę od wielu lat, ale władza miasta jest głucha na prośby mieszkańców.
Nie krytykujmy jeżeli tam nie mieszkamy, bo jak zachowalibyśmy się gdyby to na naszej ulicy tak było? też walczyło by sie o bezpieczeństwo własne, dzieci, sąsiadów.

2018-03-10 ~ obserwator ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Bardzo dobrze,że jest zakaz parkowania i należy go utrzymać a nawet zwiększyć miejsc zakazem,jeżeli nie mieszkasz tam to nie dyskutuj,droga jest wąska,przejść chodnikiem nie można,samochody parkują nie zostawiając nawet dla pieszych 1 metra,wózkiem nie można przejechać,po drugiej stronie stają na światłach i też nie można przejść,chodniki są bardzo zniszczone,od wielu lat mieszkańcy nie mogą doprosić się o ich naprawę mimo obietnic poprzedniego i obecnego burmistrza,wyjechać też z podwórka nie można bo gabarytowe auta zasłaniają widoczność,samochody ciężarowe mimo zakazu wjeżdżają w tą ulice, kamera zamontowana na budynku szkoły,Policja nie reaguje nawet jadąc za taką ciężarówką, Straż Miejska nie ma uprawnień bo samochody są w ruchu.Na wszystkich osiedlach montują progi zwalniające a tutaj droga wolna,gaz do dechy,60 przekroczona i pisk opon.Jak zachować bezpieczeństwo?,gdy przy tak wąskiej ulicy jeździ tak dużo różnych aut,właściciele nie parkują w swoich garażach,zastawiają chodniki i jeszcze maja pretensje. Ale nie tylko taki problem występuje w tym miejscu.
Wszędzie walczą mieszkańcy w Oławie,aby CHODNIKI BYŁY WOLNE OD AUT !! !.

2018-03-10 ~ Wielbiciel pizzy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A ja sugeruję parkować auto tuż pod oknem SM , w Rynku koło Pizzy ( obowiązuje tam znak zakaz postoju).
Auta stoją tam często gęsto i za szybą mandatów nie widać.

2018-03-10 ~ Praktyczny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Trzeba było zbudować parking zamiast galerię obok Tesco.
Miejsca tam sporo i znikłby problem parkowania na wspomnianym chodniku i przyległym blokowisku.
..... a tak cieszcie się z kolejnej galerii
.....

2018-03-10 ~ xixi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Najlepiej w całym mieście zrobić jeden wielki zakaz parkowania i nie będzie dylematów, gdzie można parkować, a gdzie nie można. Miasto Oława jest nieprzyjaznym miejscem zarówno dla pieszych, jak i dla kierowców. :s :s

2018-03-10 ~ Kierowca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Sugeruję parkować tam auta na trawniku.
Nie widzę podstaw prawnych , aby SM mogła w tym wypadku wystawić mandat.
...... skoro nie robią tego w Parku Miejskim.

2018-03-09 ~ biały71 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ulica Kasprowicza jest wąska, a ruch na niej jest duży, więc należałoby wprowadzić na całej długości ulicy zakaz parkowania, włącznie z chodnikami, po których obecnie nie da się iść.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin