Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity | LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2017-06-07 ~ ARTUR ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
6 11

Referendum


Szanowni Oławianie począwszy od dnia 17.06.2017r. do końca Lipca w Oławie będą zbierane podpisy w sprawie referendum o delegalizację partii: Platformy , Nowoczesnej ,PSL i SLD z uwagi na ich działalność antypolską ,antyobywatelską ,zdradziecką i prosowiecką.
Oczekujemy ,że Oławianie poprą nas wniosek w tej sprawie bo Polska i Polacy muszą wreście wyzbyć się malkontentów, złodziei i zdrajców naszej ukochanej Ojczyzny.
ilość ostatnich komentarzy: 64.
2017-06-23 ~ obiektywny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
agi, ty się lecz na nogi, bo na głowę to już za późno, za bardzo masz zryty beret.

2017-06-21 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
dokładnie zbaw od niemiecjkiej agentury PO i ryżego donka .... od leaków SLD ,... i innych popłuczyn postsovieckich ...
to ludzie głosują ... Kaczyński tylko dobrze zdiagnozował nastroje przez co poprowadził PIS do zwycięzca w systemie demokratycznych wyborów...
6 lipca prezycent USA na audiencji u Kaczyńskiego ... oj lokaj uniżony sługus interesów Berlina ryży donek zbiera baty od frau merkel ...
a było tak blisko i nie udało się Niemcom ...

2017-06-21 ~ P@weł ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jarosław, Polskę zbaw i błogosław !! !

2017-06-19 ~ do anty ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Hejterko, bardzo dobrze, że ci podziękowali za współpracę.

2017-06-19 ~ Anty ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dodajcie do listy Kukiz 15. Tylko PIS się liczy.

2017-06-18 ~ wolny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ziomuś, a gdzie zbierasz te podpisy?

2017-06-18 ~ CHŁOPINA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gościu zapomniałeś napisać kogo mam popierać jak wszyscy to kanalie. :O

2017-06-17 ~ Miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak najbardziej PO powinna zostać zdelegalizowana , nie ma miejsca w Polsce na partię która reprezentuje interesy Niemiec, wszystko chcieli rozwalić i sprzedać Niemiaszkom za garść srebrników. kwestią czasu byłoby jak by jeszcze zniszczyli LOT , PKP Energetyka sprzedali kilka dni przed wyborami , już nie wspomnę jak sięmeldują jak pieski swoim panom w Brukseli.

2017-06-16 ~ do cygan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Myślę, że z kosiakiem to był wypadek przy pracy lub zapotrzebowanie na sensacje.
Jest inny problem, a mianowicie to łażenie po domach i na siłę wręczanie kalendarza, długopisu, mandarynek, cukierków, częstowanie papierosami, ciastami, kawą, piwem itp.
Takie żebranie o głosy. Czy to jest normalne? Czy to nie jest kupowanie głosów?
Czy to nie ma przesłanek korupcyjnych? Czy to nie powinno być zabronione i karalne?

2017-06-15 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
czytając to podtrzymuje to co napisałem o murzynach ... przecież trybunału nie ma w Holandii wielu krajak starej Europy i jakoś lepiej się mają od Polski ...następna sprawa 500 + ...przecież PO chce rozszerzyć to rozdawnictwo na emerytów ...
Jedyne co się liczy to gospodarka i rankingi napisałem wyraźnie to nie PIS je sobie podnosi a międzynarodowe organizacje finansowe z podziwem patrzą na Polskę -w Eurpie jesteśmy czołówką.
Dwa lata rząd ów PIS i wszyscy jesteśmy mile zaskoczeni nagle znika lokaj tusk i relacje sługi uniżonego w stosunku do Niemiec .... mało tego sama Pani Angela Merkel jedzie do tego strasznego Kaczyńskiego na rozmowy w cztery oczy ... pytam czy przywódca jednej z potęg gospodarczych świata jedzie do kogoś kto sę nie liczy ?
Jeszcze raz napisze nikogo nie interesują personalne przepychanki ...ważna jest ekonomia i tylko ona ... wyobraż sobie ktośka że to za pieniążki ksiądz się modli mozna kupić czołg ... pojechać na wakacje ... kupić tankowiec ... zbudować wielką armie ... ba... zbudować miasta na pustyni tak jak Kuwejt ...więc odpuść sobie tematy nie mające wpływu na ekonomię ...bo z biednym nikt się nie liczy --- dosłownie wszystko związane jest z ekonomią

2017-06-15 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeśli Ty Agii mnie ptasz na co ma wpływ trybunał (sugerując jak rozumiem, że nic nie może) to cofnij się do klasy 6, weź podręcznik do historii i poczytaj, czym zajmuje się trybunał i co może.
Pewnie nie sięgniesz, więc od razu Ci powiem. Jeśli PiSiory uprzegłosują, że Kaczyński ma być doływotnio cesarzem tego kraju, a PiS jedyną legalną partią, a Adrian Duda to podpisze, to jedyną instancją która może temu zapobiec jest TK.

TK bada zgodność ustaw z konstytucją RP. Jeśli to dla ciebie nic to jesteś tępym ignorantem!

A co do gospodarki, to zależy kto i w jaki sposób analizuje dane gospodarcze. Ja się na tym akurat nie specjalnie znam, ale znam PiS i wiem, że nawet gdyby gospodarka była ruinom to w TVPiS i tak by wmawiali ludziom, że jesteśmy gospodarczą potęgą!

Do PO mam wiele zarzutów, ale to co robi PiS to dopiero jest BARBARZYŃSTWO !! !!
Kupili ludzi za 500 zł i myślą, że mogą wszystko, a ludzie będą chodzić jak na sznurku !! !

2017-06-15 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
argumenty ktoski ... brzmią jak ...slogan w CCCP można byo przeczytać w pracie sovieckiej--- bo w ameryce biją murzynów ---.... co mnie interesuje jakiś trybunał pełen członków PZPR organizacji założonej w Polsce przez Stalina w 1948 roku ?? ? na co on ma wpływ ?
gospodarka ,walka z koryupcją z patologiami typu ... syn tuska pracownikiem amber-gold ... przecież po takim numerze w normalnym kraju tusk staje przed trybunałem stanu ....a ktośka mi tu z jakimś misiewiczem wyskakuje ... co niby takiego złego zrobił ten małolat misiewicz ,że mam na jego temat polemizować?
jakoś ktoska nie wspomina o miliardowych przekrętach związanych z reprywatyzacją nieruchomości w Warszawie ... i innych miastach Polska za kadencji PO... tysiącach ludzi wywalonych przez rządy PO na ulice ... z bagna jakie zrobiły z Polski dwie kadencje PO po dwuch latach rządów PIS nagle jesteśmy szybiej rowijającym się karajem od Niemiec na ulicach nie ma biegających muzułmanów z nożami ... przecież zaprosił ich PO do nas... nie masz o to pretensji do PIS ,ze nie ma multi-kulti i strachu na ulicach polskich miast przed zamachami ?

2017-06-15 ~ do ktośki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dodaj jeszcze, że faktyczną władzę w TK sprawuje były funkcjonariusz UOP.

2017-06-15 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Agii zupełnie nie odniosłeś się merytorycznie do żadnego z moich zarzutów, jeśli Twoim argumentem ma być "co mnie to obchodzi" to wystawiasz sobie mierne świadectwo. Taka dyskusja jest bez sensu.

2017-06-15 ~ marek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Świetna akcja, podpisuję się ja i cała moja rodzina. Te przestępcze gangi już dawno powinny zostać zdelegalizowane. Jak będziece zbierać podpisy przejdzicie po wszystkich domach, ze pwenością zdecydowana większość oławian się podpisze.

2017-06-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
i że Kaczyński ma kota ... i co jeszcze ?? Macierewicz się czepia i co jeszcze ? co mnie to interesuje ??
patrze na wskaźniki gospodarcze podnoszą nam erankingi gospodarka jedna z najlepiej rozwijających się w Europie ... na czele rządu już nie jest lokaj nirmicki tusk .. nie wchodze w szczeguły bo po co ? ale PIS obiecali 500+ i dali ... teraz folksdiojcxze z PO obiecuhą 1000 plus i na emerytów ale tylko idiota im uwierzy .... PO obiecywali obniżkę podatków i zaraz po wyborach podwyższyli ... a to że jakieś misiewicze ,których już nie ma ... jakieś błędy ... trybunały nie mające znaczenia bo przecież tylko w kilku krajach istnieje trybunał ....i tak na tle PO ... cały ten PIS z Kaczyńskim to zbawienie dla Polski

2017-06-14 ~ do cygan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
cyt. "Ja zagłosuje na Pana Mikosiaka i co mi zrobicie ? "

Nic, współczujemy.

2017-06-14 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Agi,a kiedy PiS oczyści swoje szeregi z takich ludzi jak komunistyczny prokurator Piotrowicz, czy ambasador o kryptonimie TW Wolfgang?
Co za szczyt hipokryzji !! !

Ponadto o realizacji jakiego programu Ty agii mówisz?
Gdzie w programie wyborczym PiS było:

1. Przejmiemy Trybunał Konstytucyjny na czele którego posadzimy mierną, ale wierną Panią pożal się Boże magister.

2. Program 500+ sfinansujemy z kredytu, który spłacą same dzieci jak dorosną. (Pan Morawiecki sam powiedział i mogę Ci znaleźć dokładny cytat, że 500+ jest na KREDYT!)

3. Ziobro będzie prokuratorem generalnym i ministrem sprawiedliwości i będzie ingerował w toczące się śledztwa

4. Przejmiemy kontrolę nad sądami, tak by żaden sędzia nam nie podskoczył i nie wydawał wyroków, które nam się nie podobają

5. Nie będziemy szanowali wyroków Sądu Najwyższego oraz zaleceń Komisji Weneckiej !! ! ( w jej skład wchodzą najtęższe umysły prawnicze z 59 krajów. Chyba mi nie powiesz, że to spisek 59 państw przeciw Polsce)

6. Każdą spółkę skarbu państwa obsadzimy swoimi Misiewiczami!


7. Rozmontujemy armię (chyba nie powiesz mi,że Polska armia jest silniejsza z Obroną Terytorialną po 16-dniowym szkoleniu niż byłaby z 50 śmigłowcami bojowymi Caracal)

8. Będziemy zamiatać pod dywan sprawę zamordowania człowieka na komisariacie przez mundurowych! (Minister nie ma sobie nic do zarzucenia i do póki telewizja (oczywiście nie rządowa) nie pokazała nagrania z Tasera to nikt nie dostał nawet zarzutów)

9. Stworzymy rządową telewizję, która będzie wmawiać ludziom, że żyją w kraju mlekiem i miodem płynącym! Oczywiście dzięki jaśnie nam panującej Władzy!

Mógłbym tak wymieniać do 100, ale co po co?


2017-06-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nie jestem fanatykiem PIS ale ... jeszcze nigdy po 89 r ...żadna partia nie realizowała programu ---PIS jako jedyny jest przewidywalny ... gospodarka na wielki plus .... bo przecież wskaźniki w górę ... tylko debil albo agentura głosuje w tej sytuacji na PO czy sprytnego rysia ... przyznaje się do sympatii w kierunku Korwin ultra prawa strona ale jaki mam wybór ?? PIS przynajmniej zaora ten postsoviecki system wygra następne wybory oby na poziomie pozwalającym zmienić konstytucję ... PIS to kopia przedwojennej sanacji etatystyczna ... populistyczna ... jednak na tym etapie nie widzę alternatywy

2017-06-14 ~ do cygana ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pogratulujemy wyboru :D

2017-06-14 ~ Cygan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja zagłosuje na Pana Mikosiaka i co mi zrobicie ?

2017-06-13 ~ piotr ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jakub argumenty a nie twoje debilne wypowiedzi które świadczą o twojej inteligencji pewnie głosujesz na pis albo po powodzenia w życiu noga w dupie .

2017-06-13 ~ oławianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dopiszcie jeszcze PIS,to podpiszę sie pod tym referendum !! !

2017-06-13 ~ Jakub ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czytając wasze wypociny tylko jedno można powiedzieć ,że Jaruzelski sowiecki sługus kiedyś powiedział oceniając Oławian , że Oława jest CIEMNOGRODEM i miał rację bo wasze wywody na tym portalu na to wskazują

2017-06-12 ~ piotr ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Najlepiej wmawiać ludziom że nic nie da się zrobić i zmienić i trzeba głosować na pis albo po ,jest okazja coś zmienić .

2017-06-12 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Referendum ogłoszone przez Bronisława Komorowskiego miało być jedynie dla niego szalupą ratunkową przed 2 turą wyborów prezydenckich, a pytania w nim (z resztą z nikim nieuzgadniana) były sformułowane kompletnie bez sensu. Ponadto skoro ktoś ogłasza referendum za 100 mln złotych to powinien korzystając z dostępnych mu środków (np: telewizja publiczna) przeprowadzić akcję edukacyjną (dotyczącą przedmiotu referendum, możliwych rozwiązań, co to są JOWy, jak to wygląda obecnie, jak jest to rozwiązane w innych krajach itp). Jedynie członkowie Kukiz'15 podeszli poważnie do ogłoszonego referendum (za pieniądze obywateli) i prowadził akcję informacyjną, były rozdawane materiały informacyjne, prowadzono rozmowy z obywatelami.
To, że obywatele zignorowali możliwość wyrażenia własnego poglądu w tej kwestii to pretensje mogą mieć jedynie sami do siebie.

2017-06-11 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
Obiektywny, na załączonym foto widać różnice między jowami do senatu i sejmu, proponowanymi przez K'15

Oławskie Forum Obywatelskie - foto w komentarzu do tematu - Referendum

2017-06-11 ~ do obiektywnego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To nie są realne JOWy, skoro do Sejmu, Sejmiku Wojewódzkiego i Powiatu masz nadal listy. Ponadto na tych kartach do głosowania do Rady Miejskiej nadal masz znaczki partyjne obok nazwiska, więc mieszkańcy dalej głosują na partie a nie na ludzi (tylko lista krótsza).
Co do tych kontrowersyjnych osób to niestety ktoś na nich głosował.

2017-06-11 ~ kasia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
poleca wejść na Paweł Kukiz spotkanie z mieszkańcami w Brzegu 15.05.2017r. wiem że nikt nie jest idealny ale chyba przydało by się wymienić całe te towarzystwo po 25 latach rządzenia wydaje mi się że warto dać szansę komuś kto ma pomysły jak zmniejszyć biurokracje co wie każdy czym więcej ludzi w biurach tym więcej podatków kto ma firmę to wie że wydatki nie mogą być większe niż przychody .Popatrzcie na ich fejsa naprawdę mają niezłe pomysły których nie zobaczycie w telewizji .

2017-06-11 ~ obiektywny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kasia i reszta zwolenników Kukiza 15, ile was jest w tym sejmie, ile was jest w Oławie i tak naprawdę nie wiadomo czy jesteście w opozycji czy jesteście ukrytym koalicjantem rządzących.
Jeden z głównych hitów programu Kukiz 15 to tzw JOW-y, który tak był szeroko reklamowany w Oławie przez zwolenników Kukiza, spalił na panewce, referendum ogłoszone przez byłego prezydenta w spr. JOW-ów także spalił na panewce , marna frekwencja (100 milionów kosztów poszło do kosza). Od dwóch kadencji funkcjonują Okręgi Jednomandatowe do Senatu- jaki efekt, albo PO ma większość w Senacie albo PiS. W naszym mieście w ostatnich wyborach też były Okręgi Jednomandatowe , mieliśmy wybierać wartość człowieka a nie polityka - jaki efekt, jak zwykle BBS i PO zdobyli większość mandatów a co ciekawe,dzięki tak zwanym JOW-om dostali sie kontrowersyjni radni którzy kompromitują sens pełnienia mandatu społecznego zaufania. ;(

2017-06-11 ~ kasia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po pierwsze jak przez tyle lat zdzierali z cieboe 1200 zł sładek to ci pasowało i lubicie jak za nasze pieniądze politycy robią co chcą to nie dziwię się że mózgi wam wyprało jak ktoś przez 25 lat nidał wAm nic to napewno nie da wam nic teraz a po zatym skończcie oglädać tvn itvp a zobaczcie na program kukiza tam są wszystkie odpowiedzi program jes zrównoważony i przemyślany najważnie rzeby politycy brali odpowiedzialność za to co robią

2017-06-11 ~ Kapi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po pirwsze kukiz 15 pierwsze mówiło o tym żeby nie przyjmować uchodźców podrógie tylko oni zrezygnowali z sówencji która partia może się tym pochwalić a gabinety polityczne czego pis i po głosowali jakbracia nie za zniknięciem i to kukiz jest zły że chce żebyśmy my mieli kontrolę nad państwem kesteście idiotami co po ipis wciskają wam kit a wy jelenie to łykacie i tak na prawdę nie macie żadnych argumentów

2017-06-10 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
najważniejsze to zrobić wszystko aby działaczy PO postawić przed sądy ...
tylko PIS gwarantuje ,że w Polsce nie będzie muzułmańskich zamachowców
PIS to najwyższy wzrost gospodarczy w Polsce najniższe bezrobocie ...
To fakty bezsporne ...

co proponuje lewica ? gender pedalstwo ... muzłułmanów na ulicach polskich miast biegakjących z nożami ...


2017-06-10 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rozumie, że jak Kukiz 15 objąłby władze w Oławie to pracowałby za porcję frytek! Populiści!

Jaki ten Kukiz w ogóle ma program w takich kwestiach jak:
gospodarka
podatki
edukacja
polityka zagraniczna
polityka społeczna
sądownictwo w tym kwestia TK

Jedyne co robi to klepie po ramieniu łysych maszerujących pod sztandarami ONR i tym podobnych. Przyczynia się do rozkwitu skrajnie nacjonalistycznych bojówek i krzyczy o JOWACH!


2017-06-10 ~ Kapi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pewnie pracują w urzędzie i boja się o swoją pracę a raczej nie robienie nic i nranie kasy , do roboty darmozjady.

2017-06-10 ~ nowy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
najłatwiej kogoś skrytykować właśnie argumenty .

2017-06-10 ~ trol ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po i Pis łupią nas od lat a wy gadacie zniszczyć kukiz 15 proszę o jakieś argumenty bo żadnych nie usłyszałem co wam nie pasuję .

2017-06-10 ~ kasia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
masz rację głosujecie od wielu lat tak samo albo pis albo po i co albo jedni kradną albo drudzy a nie lepiej dać szansę kukiz 15 może coś zmienią warto dać szansę raz i się przekonać czy może być inaczej.

2017-06-10 ~ piotr ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ci którzy głosuj na pis i po i nowoczesną to albo nie mają mózgów albo czerpią z tego jakieś profity bo inaczej nie mogę tego wyjaśnić co wam nie pasuje w kukiz 15 nie chcecie żeby partie nie brały pieniędzy , referęndum było obligatoryjne żeby podatki były proste przejrzyste a politycy brali odpowiedzialność za swoje czyny głosujcie dalej na po i pis i dajcie się r..ać w dupę bo inaczej tego nazwać ni można debi..ę

2017-06-10 ~ Oławiak. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja chętnie złoże swój podpis za likwidacją Kukiz 15.

2017-06-10 ~ do referendarza ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gościu, referendum szczytny cel, ale dlaczego ominąłeś tych którzy niszczą demokracje i praworządność w Polsce,

2017-06-10 ~ do mieszkańca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po co utrzymywać 460 posłów, skoro twoim zdaniem partia powinna mieć jeden głos. Idąc twoim tokiem rozumowania powinno się wybierać jedynie liderów partii do sejmu z określoną siłą głosu i tyle. Byłoby znacznie taniej a i tak nic by się nie zmieniło.

2017-06-10 ~ do Mieszkańca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Głosuj dalej na makiety BBSu.

2017-06-10 ~ Mieszkaniec. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Takie tłumaczenie że nie jest partią. Bo to jest zbieranina ludzi która nie potrafi mieć swego zdania. Teraz zobaczycie na wyborach samorządowych będziecie mieli tyle głosów (tyle co ten startował od was na burmistrza w Oławie) A na marginesie Jowy wam nie wyszły.

2017-06-09 ~ współpracownik SB ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Edytko pluj dalej jadem, mam nadzieję, że posadka w spółeczce ci osłodzi to, że ludzie plują na twój widok pisiewiczu.

2017-06-09 ~ do Mieszkańca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A coś nowego masz, bo te teksty o sprzedawczykach i przystawce PiSu już są nudne po prostu. Wiele razy było tłumaczone, że tak nie jest, że Kukiz'15 poprze każdego jeśli będą zgłaszane proobywatelskie rozwiązania i zarówno sprzeciwi się każdemu jeśli będą proponowane kwestie, które są niekorzystne dla obywateli. Jak do tej pory to do ciebie nie dotarło, to znaczy, że w twoim przypadku nauczyciele ponieśli sromotną klęskę.

A tak na marginesie to częściej ramię w ramię z PiS głosuje PO i PSL. To wszystko jest na stronie sejmu, wystarczy poczytać.

2017-06-09 ~ Mieszkaniec. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kukiz 15 nie jest partia ale za to sprzedawczykami PIS-u

2017-06-09 ~ wyborca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A co z towarzyszami, ormowcami, SB-kami, milicjantami z BBS?

2017-06-09 ~ do Mieszkańca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kukiz'15 nie jest partią.

2017-06-09 ~ Robert ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Referendum to w Oławie można zrobić w sprawie likwidacji Straży Miejskiej co najwyżej...

2017-06-08 ~ 12345 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nic nie robić , dużo gadać - polak

2017-06-08 ~ Mieszkaniec. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A dodaj do listy jeszcze Kukiz 15.

2017-06-08 ~ Mamusia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Artur! Do domu. Mówiłam, że jak nie będziesz miał średniej 3,0 w 5 klasie, to nie będzie łażenia po lekcjach i pisania głupot. No! Już! Kapuśniak stygnie!

2017-06-08 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
I jeszcze debilizmu, pseudopatriotów i ksenofobii...

2017-06-08 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja wnoszę o delegalizację wojen,głodu i głupoty! Kto za?

2017-06-08 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja jestem za delegalizacją wszystkich partii, a mnie samego proszę wybrać na króla może być nawet samej Oławy - mi wystarczy :) Wprowadzę wtedy taki "patryjotyzm" że klękajcie narody :)

2017-06-08 ~ haha ( gość forum ) zgłoś naruszenie
chyba po wojaku to pisał ;)

2017-06-07 ~ Mądrala ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wreście?!
Nie bądź śmieszny. Bierzesz się za poważny temat i piszesz z błędami.Bób, homar i włoszczyzna !! ! :D

2017-06-07 ~ Matka polka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ty referendum a kim Ty jesteś ? Co sobą reprezentujesz ?? ?

2017-06-07 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Arturku, leki przestały działać? Wymień choć jeden przepis Kodeksu Karnego, Cywilnego, Ruchu Drogowego, Prawa Handlowego lub innego obowiązującego prawa, w myśl którego, akurat te partie należy zdelegalizować. I chyba ci się mocno pomyliły epoki, bo czasy komunizmu lub faszyzmu, gdzie legalna była tylko jedna słuszna partia, a jak widać, bardzo cię do tych czasów ciągnie, szczęśliwie mamy już za sobą. Lecz się!

2017-06-07 ~ Robo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A Pisowcy to niby tacy super, Macierewicz rozpiep... wojsko, Szyszka dał zgode na wycinke wszystkich drzew, Kurski wykańcza kulturę, no i przede wszystkim rosnące zadłużenie, brawo dla nowe zmiany, on wszyscy są siebie warci i powinni zostać usunięci od koryta, i zastąpieni nowymi ludźmi

2017-06-07 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie wstydź się i podaj nazwiska tych "prawdziwych" Polaków, którzy to wymyślili i tych co będą zbierać podpisy.

2017-06-07 ~ spoko ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale kto zbiera?

2017-06-07 ~ yyy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dodaj do tego PiS :)

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin